Ani mladší dorost nevyzrál na Litvínov

Tropické teploty sváděly spíše k procházkám než k fotbalovému zápasu. Continue reading

Bohužel i Tonda Pražák po této předzápasové procházce musel zabrat a vypořádat se s enormní zátěží, tak jako ostatní. My jsme měli tu nevýhodu, že na naší straně byli pouze dva hráči na střídání a další dva měli za sebou utkání staršího dorostu, kdežto hráčů Litvínova bylo celkem sedmnáct.

Ze začátku to nebylo tak markantní a zápas se odehrával bez šancí. Litvínovští měli sice na kopačkách více míčů, ale do vážnější šance se neprosadili. My jsme těžili z rychlých protiútoků,ale ani ty šance první poločas nepřinesly. Za úmorného vedra tak skončil poločas 0:0.

V druhém poločase se obrázek hry nezměnil až na moment, kdy jsme za obranou zapomněli hráče a ten umístěnou střelou z vápna otevřel skóre – 1:0. Než se však domácí doradovali, Matyáš prošel kolem obrany a krásnou ranou vyrovnal na 1:1. Byl už to jeho dvanáctý gól na jaře!!. Po této „výměně“ branek se zápas opět zklidnil a my doufali v body. Postupem času nám však rapidně ubývaly síly a to se projevilo v individuálních chybách. Jednu takovou si vybral Kuba Eymann, když rohový kop vyboxoval tak nešťastně, že domácí lehce vsítili druhou branku. Toto byla zlomová situace, protože už síly na tlak, který by vedl k vyrovnání docházely. Obrana nebyla už tak pohyblivá a míč se nám nedařilo trvale mít pod kontrolou na půlce Litvínova. Dvě minuty před koncem jsme navíc udělali další chybu v obrané činnosti a volný hráč nám vstřelil třetí branku. Bohužel zápas o čtvrté místo v tabulce jsme nevyhráli, ale zápas jsme odmakali. V posledním utkání sezony snad budeme šťastnější.

Sestava: Eymann – Bolefo, Strnad, Trhlík, Veselák – Fůs, Vydra, Lavička, Jurčička – Matyáš, Pražák
Střídali: Kahy, Cita

Úterý 10.06. 2014