Poslední utkání Louny zvládly

23'Trup41'Zelinka72'Minařík
15'Vrba
FK Litvínov
RŮŽIČKA, Černý P., Černý F.

J. Pokorný
J. Suchý
L. Jamrich
M. Říha
M. Minařík
J. Baňka
V. Trup
D. Matyáš
R. Zelinka
75'P. Pecinka
T. Kyncl
65'R. Němec
A. Koudelka
80'M. Němec

V důležitém utkání pro domácí Louny se zápas nezačal vyvíjet dobře. Louny sice měly do 15. minuty několik příležitostí vstřelit první branku, ale to se po chybné rozehrávce brankáře domácích povedlo Litvínovu. Louny však zabraly a ještě do poločasu stačily skore otočit.

Ve druhé půli už domácí dominovali a přidali ještě jednu branku Minaříkem. Být přesnější a klidnější v koncovce, mohl být brankový rozdíl daleko vyšší. Důležité utkání tak domácí zvládli a navázali na minulé kvalitní domácí utkání a připsali si tak třetí výhru v řadě.

Pavel Schettl, trenér
Soupeř dnes dorazil s hodně mladým, ale snaživým týmem. My jsme měli utkání pod kontrolou a nebýt laciné branky, mohlo být utkání více v klidu. Důležitý zápas jsme však zvládli a vyhnuli se případné baráži. Velký dík patří skvělým Ultras, kteří dnes dorazili v hojném počtu a patřičně vybaveni.

Kristýna Domecká, Petr Říha