Pražák a Matyáš vsítili hattrick!

Zápas jsme zvladli bez větších potíží i díky hattricku Matyáše a Pražáka. Continue reading

První poločas jsme začali skvěle, běžela 40. sekunda a Matyáš využil únik po přihrávce Tomka – 1:0. Vzápětí měl další dvě šance opět Matyáš, ta druhá skončila na tyči. Ve 14. minutě už ale nezaváhal a po vysunutí Kurkou vsítil svoji druhou branku. Zápas jsme v této době měli zcela pod kontrolou. Ve dvacáté minutě střídal Tomka Pražák a hned v následující minutě skóroval po nahrávce Matyáše. Neuplynuly ani čtyři minuty a opět Pražák, po krásné přihrávce Korence, vsítil už čtvrtou branku. Pátá přišla za dvě minuty, kdy Matyáš zužitkoval prodloužení Pražáka a bylo 5:0. Konec poločasu byl zajímavý, nejprve jsme kopali penaltu my a tu nadvakrát zkušeně proměnil starší žák Cita. Vzápětí po faulu Trhlíka kopali penaltu hosté a tu ani z dorážky neproměnili, Eymann skvěle obě příležitosti vychytal. Zahrávali z toho však rohový kop a po faulu Korence z toho byla další penalta. Bohužel tu však proměnili a hosté snížili tedy na poločasových 6:1.

V druhém poločase jsme už polevili a zápas se odehrával většinu času ve středu hřiště. Náš výkon už nebyl tak přesný. Snažili jsme se o kombinaci od své branky, ale ztráceli jsme lacino balóny. Přesto v 50. minutě Pražák neohroženě šel do souboje s brankařem a obráncem a odměnou mu byl jeho třetí gól v tomto zápase. Hra však z naší strany byla neurovnaná, ale soupeř měl sílu jenom na korekci stavu v 61. minutě. Poslední desetiminutovka patřila však opět našemu mužstvu. Nejprve Matyáš neproměnil svoji šanci a poté Korenc zakončil svůj slalom mezi hostujícími obránci naší osmou brankou. Celkový stav 8:2 jasně ukazuje, kdo byl pánem na hřišti. V tomto zápase jsme dali příležitost pěti hráčům ročníku 99 (starší žáci), všichni si vedli dobře a jsme rádi, že se prosazují i proti hráčům o dva roky starším. Tímto výsledkem jsme přeskočili v tabulce Litvínov a jsme čtvrtí.

Sestava: Eymann – Tesař, Strnad, Trhlík, Veselák – Fůs, Kurka, Lavička, Jurčička – Matyáš,Tomko
Dále střídali: Bolefo, Pražák, Korenc, Cita

Pondělí 02.06. 2014