Ze souboje ohrožených celků vezeme tři body!

Krajský přebor ÚK 29. kolo Středa 11.06. 2014
FK Junior Děčín
17'Zelinka
FK Louny
Zubr J., Zvonař, Živnůstka

J. Pokorný
M. Minařík
V. Suchý
77'J. Baňka
L. Jamrich
J. Suchý
M. Říha
V. Trup
D. Matyáš
R. Zelinka
P. Pecinka
A. Koudelka

V souboji dvou ohrožených týmů hraného na umělé trávě za velkého verdra začal opatrně. V první vetší příležitosti se ocitli hosté v 17. minutě, to když V. Trup našel přesně R. Zelinku a ten z voleje otevřel skóre 0:1. Hrálo se především ve středu hřiště a šance se rodily těžko.

Do druhé půle vstoupily lépe Louny a hned ve 47. minutě mohli vedení pojistit R. Zelinkou, střela skončila těsně vedle. Domácí se sice snažili, ale obrana hostí hrála velmi pozorně. S přibývajícím časem domácí nervózněli a hosté začali nebezpečně útočit do otevřené obrany. Šance Koudelky, Pecinky volali po brance. když se však neujala ani střela R. Němce hosté důležité utkání zvládli a připsali si tak po zásluze důležité tři body.

Pavel Schettl, trenér
Dnes jsme podali konečně výkon na venkovním hřišti, jaký bych si představoval. V defenzívě jsme byli tentokrát pozorní a zodpovědní. Za celý zápas jsme soupeře nepustili do vážné šance a vyvarovali jsme se zbytečných chyb. V útoku jsme sice mohli být efektivnější, ale zkušeným výkonem jsme si závěr utkání pohlídaly.

Petr Říha, Kristýna Domecká