Ze souboje ohrožených celků vezeme tři body!

Krajský přebor ÚK 29. kolo Středa 11.06. 2014
Domácí
0:1
Hosté
FK Junior Děčín
17'Zelinka
FK Louny
Rozhodčí:
Zubr J., Zvonař, Živnůstka
Diváků:
100

Sestava FK Louny:

J. Pokorný
M. Minařík
V. Suchý
77'J. Baňka
L. Jamrich
J. Suchý
M. Říha
V. Trup
D. Matyáš
R. Zelinka
P. Pecinka
A. Koudelka

Reportáž ze zápasu:

V souboji dvou ohrožených týmů hraného na umělé trávě za velkého verdra začal opatrně. V první vetší příležitosti se ocitli hosté v 17. minutě, to když V. Trup našel přesně R. Zelinku a ten z voleje otevřel skóre 0:1. Hrálo se především ve středu hřiště a šance se rodily těžko.

Do druhé půle vstoupily lépe Louny a hned ve 47. minutě mohli vedení pojistit R. Zelinkou, střela skončila těsně vedle. Domácí se sice snažili, ale obrana hostí hrála velmi pozorně. S přibývajícím časem domácí nervózněli a hosté začali nebezpečně útočit do otevřené obrany. Šance Koudelky, Pecinky volali po brance. když se však neujala ani střela R. Němce hosté důležité utkání zvládli a připsali si tak po zásluze důležité tři body.

Pavel Schettl, trenér
Dnes jsme podali konečně výkon na venkovním hřišti, jaký bych si představoval. V defenzívě jsme byli tentokrát pozorní a zodpovědní. Za celý zápas jsme soupeře nepustili do vážné šance a vyvarovali jsme se zbytečných chyb. V útoku jsme sice mohli být efektivnější, ale zkušeným výkonem jsme si závěr utkání pohlídaly.

Petr Říha, Kristýna Domecká

Video ze zápasu:

Napsat komentář