Z venku opět bez bodu

75'L. Koubek
J. Petržílka
62'M. Němec

V souboji dvou týmů z předku krajského přeboru, se dal očekávat zajímavý duel. Opak byl však pravdou, fotbal se hrál sice v tempu s množstvím osobních soubojů, ale fotbalových akcí bylo poskrovnu. Domácí se dobře pohybovali v obranném bloku a čekali na chybu hostí. Louny se snažily o postupný útok, ale chyběla větší kvalita a hlavně moment překvapení.

První lehkou střelu vyslaly domácí až ve 26. minutě, Pokorný kryl. Utkání se rozhodlo ve 34. minutě, kdy se po zmatku v obraně Loun dostal k odraženému míči nestárnoucí Ihracský a střelou k tyči utkání rozhodl. Druhý poločas se hra trochu otevřela a šance se přeci jen narodily na obou stranách. Domácí svou největší neproměnily ve 65. minutě, když je nadvakrát vychytal Jakub Pokorný. Louny si svoje největší šance schovaly až na závěr utkání, když Krejčíkovu střelu vykopával obránce domácích a Říhova hlavička jen těsně minula břevno domácí branky.

Pavel Schettl, trenér
Osobně jsem od utkání čekal více. Domácí mě trochu překvapili svým defenzivním pojetím. My jsme měli jejich blok lépe otvírat a vytvářet prostory pro naše útočníky. To se nám nedařilo, znovu nás zastavovala vlastní nepřesnost a špatná volba řešení v ofenzivní fázi.

Foto: Petr Říha