Pavel Schettl a Jakub Suchý před zápasem s Litvínovem

V neděli od 16:30 se spolu utkají dva nejlepší týmy ústeckého krajského přeboru. Trenér Pavel Schettl a obránce Jakub Suchý poskytli krátké rozhovory. Continue reading

Rozhovor s Pavlem Schettlem:

Trenére, čeká vás souboj s prvním celkem, co od něho očekáváte?
Těžký zápas, proti dobře zorganizovanému soupeři, vycházejícího ze zabezpečené obrany s rychlým přechodem do útoku.

Jak je na tom váš tým?
Zdravotně ne moc dobře, od prvního jarního kola řešíme neustálé absence klíčových hráčů. Nicméně kádr je široký, dostatečně kvalitní a hlavně odhodlaný předvést svoje maximum právě v tomto utkání. Do utkání jdeme s cílem vyhrát. Jediné, co mi zatím kazí náladu je stav hrací plochy po zimním období, ale věřím že se povrch stihne dát do pořádku a bude k vidění kvalitní fotbal, hodný postavení celků v tabulce.

Co byste vzkázal fanouškům?
Ať přijdou v hojném počtu, bude co k vidění. Hrajeme to pro ně.

Rozhovor s Jakubem Suchým:

Jakube, je před vámi zápas s prvním celkem tabulky, který vede krajský přebor o 6 bodů. Co bude potřeba v neděli, aby se náskok snížil na 3 body?
Musíme hlavně navázat na výborný kolektivní výkon z Bíliny a získat tři body. Začátek soutěže nám nevyšel a už si nemůžeme dovolit klopýtnout. Víme o tom, že Litvínov je kvalitní tým, ale máme na to je porazit.

Jaká je nálada v kabině?
Na tuhle situaci máme mladý tým, ale myslím si, že nálada je dobrá a troufám si říct, že se to bude zlepšovat.

Myslíš si, že tento zápas je rozhodující z hlediska reálné šance postoupit do divize?
Určitě je to jeden z nejdůležitějších zápasů, ale jsme druhý a nemůžeme už zaváhat, musíme sbírat body. Jestli tenhle zápas zvládneme, tak se to určitě projeví v naší herní pohodě a bude to znát i v dalších zápasech. Pokud navážeme na výkon z Bíliny, tak nemám strach o dobrý výsledek.

Pátek 10.04. 2015