Mladší dorost nestačil na Bílinu

Byli jsme sice horším týmem,ale soupeři jsme body opět darovali svými velkými chybami Continue reading

FK Bílina – FK SEKO Louny   3:1 /1:1/  Branku 11* Sekal

Sestava: Kotlár – Švingr, Mikovec, Záhoř, Koten, Sekal, Kolomiyets, Kitler, Ferenc, Chaloupka, Beneš

Náhradníci: Uldrich, Hasil, Kopecký, Hrynčuk

Hodnocení trenéra:

Byli jsme sice horším týmem,ale soupeři jsme body opět darovali svými velkými chybami. Soupeř využil v 5.minutě už druhou šanci a vedl 1:0,poté jsme hru vyrovnali a dokonce vyrovnali. Do konce poločasu měli obě mužstva několik šancí,ale ani jedna nebyla využita. Druhý poločas nás hráči domácích zatlačili a vytvářeli si i šance.Když dlouho nemohli dát branku ,tak jsme jim pomohli sérií chyb ,které vyvrcholily vlastní brankou. Třetí branku jsme obdrželi ,podle mě ,z jasného ofsajdu,kdy osamocený hráč před naší brankou dorážel přihrávku spoluhráče. Ve velkém vedru jsme už na zvrat neměli sílu a tak odjíždíme bez bodu.