Mladší dorost vyhrál doma Děčínem až na PK

I když jsme vstřelili rychle první branku po standartce …. Continue reading

FK Seko Louny – Junior Děčín  3:3 /3:1/  na PK 4:2

sestava : Kotlár – Švingr, Mikovec Kopřiva, Šoltys – Salač, Kitler, Kolomiyets, Koten – Chaloupka, Hrynčuk  náhradníci: Olinyk, Beneš, Záhoř

Hodnocení trenéra:

I když jsme vstřelili rychle první branku po standartce Mikovcem,byli jsme pod tlakem a ohrozili jsme soupeře pouze rychlými protiútoky. Jeden takový proměnil Chaloupka a mi vedli 2:0.Děčín však stále dobře kombinoval a v 35.minutě po naší chybě soupeř snížil. Těsně před koncem však Chaloupka hlavou zvýšil na lichotivých 3:1. Druhý poločas jsme byli pod stálým tlakem a více méně jsme stále bránili.V 52.minutě se nám to nepovedlo a soupeř snížil na 3:2. Zápas se chýlil ke konci a už se zdálo,že budeme brát tři body,bohužel po další hrubé chybě jsme inkasovali. Šlo se do penalt,tady jsme však byli lepší a proto brali o bodík více než soupeř.