Předkolo MOL CUP

45 Němec
Vážný
65 Zícha

Díky vítězství v krajském poháru, čekal na hráče FK SEKO Louny ostrý start hned v úvodu přípravy. A los určil hned atraktivního soupeře, druhý celek loňské divize skupiny A, tým Motorletu Praha. V první půli se hrál v celku vyrovnaný zápas, první šanci měl domácí Michal Lesniak, ale po úniku ze strany jeho křížnou střelu hostující brankář kryl. Hosté zahrozili ve 21.minutě po rohovém kopu hlavou, ale střela šla nad branku Loun. První branka padla těsně před koncem poločasu a to do branky Loun. Po centru z pravé strany zakončoval nekrytý útočník hostů Sodoma 0:1. V závěru poločasu pak ještě tutovku vytáhl z brankové čáry domácí brankář Tomáš Patrovský. Druhý poločas začali lépe domácí. V 55.minutě Vojta Trup vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře z přímého volného kopu.  Hosté kontrovali hned za minutu, ale střídající brankář Jakub Pokorný byl také pozorný. Hned za minutu se domácím povedl rychlý protiútok, ale střela skončila těsně vedle branky. Podobně si vedli i hosté o pět minut později. V 72.minutě domácí uzamkli hosty v pokutovém území a vytvořili si několik závarů za sebou. Vše nakonec vyřešil Jakub Suchý, který prudký míč usměrnil do branky Motorletu 1:1. Hosté v tuto chvíli působili dost unaveně a otřeseně. Rozhodující moment přišel v 83.minutě a vedení 2:1 pro domácí. To se z dálky trefil Vojta Trup, přesně do šibenice branky hostí. Závěr už pak byl plně v režii domácích, kteří přidali další dvě branky 86min.  z PK Suchý po faulu na Lesniaka a 90 sám Lesniak po brejku ukončil utkání. Zaslouženě utkání solidní úrovně jsme otočili na konečných 4:1.

Hodnocení  trenéra :

Cenná výhra a postup, kdy máme možnost sehrát další velmi kvalitní utkání. Na to, že jsme se sešli den před zápasem, opravdu solidní výkon.