Sokolov nás vyškolil v produktivitě

V sobotu se hrálo 1.kolo MolCup, ve kterém jsme přivítali druholigový Sokolov a byl nad naše síly Continue reading

V úvodu utkání trefil Soukup břevno a hned z protiútoku jsme ve 3.minutě inkasovali. Trefil se J.Dvořák 0:1. Ve 30.min využil Sokolov svou převahu a O. Ševčík zvyšuje na 0:2. Poločasový výsledek upravil střelou dobře hrající Provod 0:3. Hostující tým zaslouženě vedl a ukazoval svou druholigovou herní zkušenost.

Druhý poločas byl opět pod taktovkou Baníku. V 58.min zvyšoval Kozák po zmatku v naší obraně na 0:4. 73.min. z levé strany využil přihrávku Glaser 0:5. Tentýž hráč zachytil naší rozehrávku a přidal další branku 0:6. Konečný stav 0:7 upravil střídající Přeučil. Co dodat. Byl to velmi kvalitní tým a zaslouženě zvítězil a postoupil do dalšího kola. Naše mužstvo předvedlo sympatický výkon, ale byl to soupeř nad jeho síly. Sokolovu musíme jen pogratulovat.

Louny: Pokorný – Vokurka (78. Veselák), Němec, Suchý (69. Vážný), Fiřt – Černý, Trup, Kurka, Soukup, Kotlan (70. Štourač) – Lesniak

Sokolov: Belaň – Mejdr, O. Ševčík, Mráz, Končal – Machek, Glaser – Provod, J. Dvořák (60. Hlavatý), Kosak (61. Rychnovský) – A. Ševčík (66. Přeučil)

Rozhodčí:   Fraňek – Moláček, Blažej

Diváci:   511

Hodnocení trenéra:  Výsledek bohužel jednoznačný a ani hra nebyla podle mých představ. Až moc se projevil, rozdíl v jaké fázi přípravy týmy jsou. Do toho náročný program, který jsme za poslední týden měli a i kvalita soupeře rozhodla. Přál jsem si zápas udržet déle otevřený, ale hráči dnes působili unaveným dojmem, chyběl pohyb a zdravá agresivita. Soupeři musím složit poklonu a přeji mu, ať mají jiné starosti, než loňskou sezónu.

Neděle 23.07. 2017