FK Motorlet Praha – FK SEKO Louny

Němec
Kotlan
84*Bednář

K prvnímu venkovnímu utkání zajížděli hráči FK SEKO Louny k ambicióznímu celku Motorletu Praha. Vstup měli lepší domácí, více drželi míč, ale obrana Loun byla pozorná. To neplatilo v 19.minutě. To se domácím povedl rychlý přechod do útoku, zakončený přesnou střelou do protipohybu brankáře Jakuba Pokorného 1:0. To domácí nabudilo a hosté naopak nestíhali zachytávat rychlou kombinaci domácích. Skóre se znovu měnilo ve 25.minutě, když obrana Loun odvrátila centr ze strany přesně na nohu záložníka domácích a ten trefil přesně šibenici branky Loun 2:0.Domácí vycítili šanci utkání rozhodnout a o se jim také povedlo. Po rohovém kopu se hlavou z bezprostřední blízkosti trefil útočník Motorletu 3:0. Kalich hořkosti si hosté dopili těsně před poločasem, to se střelou z 25metrů trefil domácí obránce, tentokrát do opačného horního rohu Lounské branky 4:0. Druhý poločasu se hra vyrovnala a hosté si vypracovali několik nadějných šancí, ale bez brankového efektu. Naopak se domácím podařilo v 60.minutě využít lehkou ztrátu míče ve středu hřiště a rychlou kombinaci zakončit do prázdné branky 5:0. Konec zápasu si domácí už výhru ohlídali a hosté tak odjeli s pěknou nadílkou.

Hodnocení  trenéra :

Zápas se dnes vyvíjel přesně tak, jak jsme nechtěli. Rozhodnutí padlo  už v první půli, v níž jsme nadělali spoustu taktických chyb, které soupeř potrestal. Druhý už byl o poznání lepší, ale to už bylo pozdě.

PS