FK SEKO Louny – FK Jablonec B

5 minut chybělo k zasloužené remíze Continue reading

FK SEKO Louny – FK Jablonec B 2:3 (0:0)

První zápas v divizi jsme odehráli netradičně  na hlavním hřišti, které bylo velmi dobře připravené a na výkonu obou mužstev to bylo znát. Mírnou nervozitu jsme na mužstvu cítili, ale do zápasu jsme vstoupili s velkou chutí. Do poloviny prvního poločasu to byl vyrovnaný zápas a kupodivu více příležitostí ke vstřelení branky měli domácí. Od 25. – 45. minuty hosté velmi dobře kombinovali a domácí většinou jen bránili poločasový nerozhodný výsledek. Druhý poločas byl pro oko diváka rozhodně zajímavější  s mnoha šancemi na obou stranách, ale ty gólovější měli domácí. V 51. minutě se konečně skóre měnilo zásluhou Marcela Grunda, který zužitkoval přesný centr od Franty Veseláka  1:0. Radost vydržela pouze chvilku, neboť v 57. minutě po trestném kopu a následném závaru hosté vyrovnali 1:1. Po vyrovnání vypadli domácí na chvilku ze hry a hosté v 62. minutě dorážkou po střele z vápna otočili výsledek na 1:2. V tu dobu by na domácí vsadil asi málokdo, ale dobrý charakter mužstva se ukázal právě v této části utkání. Z otočení výsledku jsme se rychle oklepali a když v 69.minutě proměnil Josef Hrnčíř pokutový kop za faul na Grunda bylo to opět nerozhodně 2:2. Obě mužstva měla touhu po vítězství a tak se nehrál žádný opatrný fotbal což se muselo divákům líbit a jelikož docházeli fyzické síly, tak bylo pravděpodobné, že kdo dá branku nejspíš už si výhru pohlídá. V 85.minutě mohl domácím zajistit překvapivé tři body Marcel Grund, kdy po dlouhé kličce brankáři netrefil z úhlu prázdnou branku, ale jen boční síť. Staré známé „nedáš – dostaneš“ se opět potvrdilo v 88.minutě, kdy jsme nepochopitelně chybovali u postraní čáry a po následné přihrávce před branku jsme inkasovali na konečných 2:3.

sestava:

Kotlář

Veselák      Vondráček      Korenc     Snopek (69.Kopřiva)

Pergl (62.Podaný)   Hrnčíř   Myšák   Kopecký (85.Hrynčuk)

Grund    Kubiska

Branky :  51 Grund (as.Veselák), 69. Hrnčíř pen. (Grund) – 57. Javůrek, 62. Čech, 88. Urbánek

ŽK : 0:0

ČK:  0

Hodnocení  trenéra :  Zápas se hodnotí velmi těžko, neboť bychom před zápasem tento výsledek brali a co víc v 85. minutě jsme  sahali po třech bodech, ale nakonec nemáme žádný. Dobrým zjištěním bylo, že jsme dokázali s takovým soupeřem hrát vyrovnanou partii. Soupeř byl posílen pěti hráči r.1999 z dorosteneckého ligového „áčka“ a tak musíme být s výsledkem spokojeni. Jablonec  byl rozhodně lepší na míči a jeho kombinace nám dělala velké problémy. Všechny hráče včetně lavičky musím pochválit za vzorný přístup k utkání a co víc za předvedenou hru proti velmi kvalitnímu soupeři . Věřím, že se hráči přesvědčili, že pokud dají do zápasu vše, tak se dá hrát s každým.

MG

Úterý 22.08. 2017