SK Roudnice – FK SEKO Louny

První tři body v divizi Continue reading

SK Roudnice – FK SEKO Louny 2:3 (1:2)

Od začátku zápasu měli domácí více ze hry a tak se nebylo čemu divit, že šli v 16. minutě po samostatné akci do vedení 1:0. Následujících 5 minut jsme hráli velmi staticky a bylo štěstím, že jsme neobdrželi druhou branku. Zpět do zápasu nás dostal rohový kop Hrnčíře, který našel Kubu Vondráčka a bylo srovnáno 1:1. Domácí lépe kombinovali a jejich hra po křídlech nám dělala velké problémy a při zranění  Franty Snopka ve 28.minutě nám mělo být ještě hůř, ale mladý Honza Kubiska se zhostil nové role obránce na výbornou a tak jsem v obraně dále odolávali. Do překvapivého vedení 1:2 jsme se dostali precizně zahraným trestným kopem Marcela Grunda na který si naběhl nejlepší hráč utkání Kuba Vondráček a hlavou nedal domácímu brankáři šanci. Druhý poločas jsme začali v lepším stylu než první a když v 53. minutě vybojoval Marcel Grund penaltu pro neomylného Pepu Hrnčíře vedli jsme už o dvě branky 1:3. To už bylo pro domácí moc a tak se na hřiště dostaly i emoce, které nás, ale nevyvedly z koncentrovaného výkonu na hranici obětování. Domácí měli přesto více míč na kopačkách a v 80. minutě si vynutili trestný kop na hranici velkého vápna, který střelou přes zeď proměnili 2:3. Důležitý okamžik přišel v poslední minutě, kdy nebezpečnou hlavičku k tyči bravurně vyrazil Matěj Kotlář na roh, který jsme si už pohlídali a tím uhájili těsné vítězství.

sestava:

Kotlář

Veselák      Vondráček      Kopřiva     Snopek (28.Kolomiyets, 87.Koten)

Pergl   Hrnčíř   Myšák   Mikovec (89. Kitler)

Grund    Kubiska

Branky :Aubrecht, 80. Aubrecht – 21.Vondráček (Hrnčíř), 41.Vondráček (Grund), 53.Hrnčíř pen. (Grund)

ŽK : 2:0

ČK:  0

Hodnocení  trenéra :

Z různých důvodů nám chybělo 8 hráčů a tak jsme sestavu spíše lepili než sestavovali, ale jak to většinou bývá mužstvo se semklo a bojovným výkonem získalo důležité tři body. V tomto utkání jsem nebyli lepším mužstvem, ale takticky zvládnutým výkonem jsme přehráli mužstvo, které bylo fyzicky zdatnější , ročníkově starší a minulé kolo vyhrálo na Kladně. Takové utkání jsme potřebovali a věříme, že klukům zvedne sebevědomí.

MG

Pondělí 28.08. 2017