FK JUNIOR Děčín – FK SEKO Louny

Domácí hráli od prvních minut s chutí a tak měli více odražených míčů a tudíž i šancí měli o něco více než hosté. Continue reading

Domácí hráli od prvních minut s chutí a tak měli více odražených míčů a tudíž i šancí měli o něco více než hosté. První branka padla z pravé strany, kdy domácí útočník přízemní střelou z 15 m otevřel skóre 1:0. Na vyrovnání se nečekalo dlouho a to zásluhou Luboše Podaného, který vybojoval ve vápně míč pro Honzu Kubisku, který s přehledem vyrovnal 1:1. Postupem času měli domácí ještě více ze hry, ale do větších šancí se nedostávali. Když už se zdálo, že hosté bod ubrání došlo k zaváhání v obraně a domácí šli zaslouženě do vedení 2:1. Tento výsledek vydržel až do konce a nutno říci, že výsledek byl spravedlivý.

2/ sestava:

Kotlář

Veselák      Vondráček      Korenc     Kopřiva (63.Snopek)

Pergl (85. Kolomiyets)  Hrnčíř   Myšák   Podaný

Grund (71.Hrynčuk)   Kubiska

Branky : Braun, 71. Braun – 19.Kubiska (Podaný)

ŽK : 1:1

ČK:  0

Hodnocení  trenéra :

Byl to soupeř k poražení, ale tentokrát jsme nepodali kolektivní výkon.  Působili jsme ospalým dojmem bez vůle po vítězství.