FK SEKO Louny – FK Neratovice

Hosté neproměnili čtyři penalty Continue reading

FK SEKO Louny – FK Neratovice 1:0 (0:0) pen 2:0

Věděli jsme, že nás čeká soupeř, který byl zatím 100% bodově úspěšný a svým výkonem svoji kvalitu potvrdil, neboť prakticky celý první poločas jsme zaostávali v rychlosti a agresivitě.  To mělo za následek, že jsme neměli čas na kvalitní rozehrávku a tudíž jsme se na polovině soupeře moc neprosazovali. Druhý poločas byl z naší strany o ničem jiném a dalo by se říct, že jsme měli i více šancí i když je nutno říct, že na UMT dominovali obě obrany a velkých šancí bylo pramálo. Penalty jsou taky o štěstí, ale nutno podotknout, že Matěj Kotlář předvedl i kus svého umění, když ze čtyř penalt nedostal a ani jeden gól.

sestava:

Kotlář

Veselák      Vondráček      Korenc     Kopřiva (79.Snopek)

Pergl (67.Podaný)   Hrnčíř   Myšák   Kopecký

Grund (90.Kitler)    Kubiska

Penalty

Veselák X , Kopecký X, Korenc, Hrnčíř – Hosté X, Hosté X, Hosté X, Hosté X,

ŽK : 0:0

ČK:  0

Hodnocení  trenéra :

S nasazením musím být opět spokojený, ale chybí nám jeden dva zkušenější hráči, kteří by dodali hře klid a přidali fotbalové myšlení. Je vidět, že prakticky celé mužstvo je tvořeno hráči, kteří hráli maximálně krajský přebor a tak se nemůžeme rovnat soupeřům, kteří mají ve svých řadách hráče, kteří mají letité zkušenosti v kvalitních ligových soutěžích.  Za pět bodů ze tří zápasů jsme velice rádi a věřím, že nás to neuspokojí. Největším přínosem pro hráče je vyrovnanost utkání. Všechny tři zápasy skončily rozdílem jediného gólu a do poslední minuty se hrálo o vše, nebyla minuta oddechu, což se v krajském přeboru neděje.

MG

Pondělí 04.09. 2017