SK Hrobce – FK SEKO Louny

Popovič
Schettl
85*Kurka

Jako první jsme se dostali do vedení ve 14 minutě po vhazování Vokurky na  Suchého ten přiklepl Soukupovi, který poslal Lesniaka do brejku. Na poprvé jeho střelu brankář vyrazil, na podruhé hlavou vstřílí gól 0:1. Netrvalo to ani tři minuty a bylo srovnáno. Domácí hráč Kala převzal míč na své polovině. Nezastavil ho Soukup ani Popovičovo skluz. Krátký byl i Suchý. Kala vyslal přihrávku na Slavíčka a ten se nemýlil 1:1. V 33 minutě odkopával Schettl dlouhý balón na Trupa, který poslal vysoký míč na Lesniaka. Ten byl držen domácím Šimralem ve vápně. Rozhodčí po chvilce váhání nakonec penaltu odpískal. Míč si postavil Suchý a špatně kopnutou penaltu domácí brankář Sailer vyráží. Ve 40 minutě Fiřt posílá Lesniaka do volného prostoru. Míč táhne po pravé straně směrem k brance a poté nachází nabíhajícího Suchého 1:2. Do poločasu  jsme vedení udrželi. Ve druhé půlce se hra odehrávala ve středu hřiště s minimem šancí na obou stranách. Ke konci zápasu nás domácí dostali pod tlak, ale vítězství jsme si vybojovali.

Hodnocení trenéra Schettla:

Po nevydařeném domácím utkání, jsem rád, že hráči utkání výsledkově zvládli. Potěšil mě výkon v defenzivě, zlepšovat se dál musíme v součinnosti v přechodu do útoku a řešení předfinální fáze.