SK Úvaly-FK SEKO Louny

Černý
87*Štourač
Schettl

K dalšímu venkovnímu utkání zajížděli hráči Loun do pražských Úval. Domácí zatím nebodovali a tak se dal čekat velký tlak a to nejen od hráčů, což se potvrdilo. V první půli se nehrál žádný velký fotbal.  První velkou šanci měli hosté už v 6.minutě, když rychlý kontr nedokázal Filip Schettl lépe zakončit a jeho únik skončil nad brankou domácích. Po té převzali iniciativu domácí, ale bez vážnějšího ohrožení branky.  Ujala se až akce ve 27.minutě, když po pravé straně, unikl  útočník domácích a bodlem přesně k tyči nedal brankáři Loun šanci 1:0. Druhý poločas se hra trochu změnila, hosté se více tlačili do útoku a měli i šance. V 65.minutě unikl po pravé straně Filip Schettl, ale jeho centr nedokázal Tomáš Kůrka na zadní tyči zakončit. Domácím se zase více otevřela okénka v obraně Loun a několikrát měli možnost skóre navýšit, ale v koncovce byli nepřesní. Vyrovnání přišlo v 79.minutě po rozehraném rohovém kopu, když Pavel Soukup našel přesně Jakuba Černého, který hlavou vyrovnal na 1:1. Z vedení se však hosté neradovali dlouho, v 83.minutě po dlouhém autovém vhazování a zmatku v obraně Loun, dokázali domácí strhnout vedení na svoji stranu. Utkání si už domácí pohlídali a v utkání, kterému by více slušela remíza, si připsali první tři body.

Hodnocení  trenéra :

Málo fotbalu, málo šancí, tendenční rozhodování sudími. Poučit se ze zápasu a rychle na něj zapomenout.

PS