FC Chomutov – FK SEKO Louny

Důležitý zápas – zasloužené vítězství Continue reading

FC Chomutov – FK SEKO Louny 1:3 (1:3)

V důležitém zápase, kde se hrálo o „6“ bodů začali lépe domácí a už ve 3. minutě si na přízemní centr naběhl Šimáček a pohodlně z malého vápna otevřel skóre 1:0. Hosté se rozehrávali pomaleji a hodně jim pomohla akce ze 14. minuty, kdy Grund vyslal do samostatného útoku Myšáka a ten s přehledem přizemní střelou k tyči srovnal na 1:1. Vyrovnáním se hosté uklidnili a postupem času získávali mírnou převahu, kterou zúročili ve 24. minutě, kdy Myšák poslal hezký míč za obránce na nabíhajícího Šereše, který si pohrál na vápně z domácím stoperem a technickou střelou z vápna upravil skóre na 1:2. Uběhlo dalších deset minut a po rohovém kopu Kopeckého zvýšil hlavou Vondráček na 1:3. Do poločasu se už nic nestalo a prakticky celý druhý poločas měli hosté mírnou převahu, která se měla projevit na výši skóre.

sestava:

Kotlář

Kopřiva       Vondráček      Korenc     Snopek (66.Kolomiyets)

Perg (62.Podaný)   Hrnčíř   Myšák (84.Cita)   Kopecký

Grund    Šereš

Branky : 3*Šimáček – 14*Myšák (as. Grund) , 24* Šereš (as. Myšák), 37* Vondráček (as.Kopecký)

Hodnocení  trenéra :

Na zápas jsme se dobře připravili a prakticky nic nás nepřekvapilo. Hráči si byli vědomi důležitosti  zápasu a tak ani za nepříznivého výsledku  nebyl důvod k panice, neboť  jsme měli převahu a věřili jsme, že nějaký gól dáme. Na perfektním hřišti jsme se snažili o kombinaci, která se nám celkem dařila a tím jsme ovládali střed hřiště a soupeře jsme do moc šancí nepustili. Vítězství je naprosto zasloužené a tři body nám dávají více klidu do dalších zápasů.

MG

Pondělí 16.10. 2017