FK SEKO Louny-FC Nový Bor

80*Vondráček
Schettl
72*Hrnčíř

K dalšímu mistrovskému zápasu nastoupili hráči FK SEKO Louny proti poslednímu týmu tabulky, celku z Nového Boru. Hosté se od začátku snažili o aktivní presink a vůbec nehráli bojácně. To domácím vyhovovalo a hrál se tedy oboustranně otevřený fotbal. Hned ve 2.minutě střelu Jakuba Suchého vytlačil brankář hostí na roh. V 9.minutě se uvolnil Michal Lesniak, ale brankář hostí znovu stačil zakročit. Ve 14.minutě Vojta Tup uvolnil Tomáše Kůrku a ten svůj únik po levé straně zakončil přesně pravé tyči 1:0. V 31.minutě se po přízemní přihrávce z pravé strany od Filipa Schettla, trefil poprvé Michal Lesniak, který lehce tečoval míč k zadní tyči 2:0.Hned na to se trefil po přihrávce Tomáše Kůrky znovu Michal Lesniak, který míč uklidil přesně k tyči 3:0. První střelu vypálili hosté až po rohovém kopu ve 42.minutě, ale brankář Jakub Pokorný kryl. Následně uzavřel poločasový účet po rohovém kopu Vasila Popoviče domácí Tomáš Kůrka 4:0. Po poločasu už za rozhodnutého stavu, hráli obě mužstva stále aktivně. Hosté se snažili o vstřelení branky, ale finální fáze jim nevycházela, protože obrana domácích byla dnes velmi pozorná. Domácím se více nabízelo útočit do otevřené obrany, ale nadějné situace neřešili přesně a místo zakončení šance překombinovali. Další dvě branky padly až v závěru, kdy se dvakrát po závaru v pokutovém území trefil Michal Lesniak a uzavřel tak na konečných 6:0 pro domácí.

Hodnocení  trenéra : Dnešní výkon uspokojivý, výsledek velmi dobrý. Musím říct, že jsem od soupeře předpokládal, více defenzivnější pojetí hry…naštěstí. Poměrně aktivní hra soupeře a snaha o postupný útok nám vyhovuje. Důležitá byla i první branka, po níž jsme jasně převzali otěže zápasu.

PS