FK SEKO Louny – FC SLOVAN Liberec B

První bod ztratil Liberec v Lounech Continue reading

FK SEKO Louny – FC SLOVAN LIBEREC B 0:1 (0:0) pen 5:6

Od prvních minut bylo jasné, kdo bude mít více míč na svých kopačkách . Domácí zodpovědně bránili a čekali na rychlé protiútoky, to byla totiž jediná šance, jak ohrozit hostující branku. V prvním poločase měli hosté územní převahu, ale „pouze“ tři gólové šance, které neproměnili. Ve druhém poločase hosté znervózněli, ale domácím zase docházely síly a tak hra byla podobná té v prvním poločase s tím rozdílem, že musel vícekrát čarovat výborný brankář Kotlář.

sestava:

Kotlář

Kopřiva (78.Švingr)      Vondráček      Korenc     Snopek

Cita (45.Pergl)   Hrnčíř   Grund   Podaný

Kolomiyets (55.Kopecký)    Šereš

Penalty: Kopecký , Hrnčíř, Švingr, Grund, Vondráček, Podaný – Hosté , Hosté , Hosté , Hosté , Hosté, Hosté

ŽK : 1:0

Hodnocení  trenéra :

Věděli jsme, že Liberec má průměr víc jak 7 vstřelených branek na zápas, ve třech zápasech ze sedmi vstřelil víc, jak deset gólů a doposud neztratil ani bod. Příprava na zápas byla hlavně psychologická. Hráče jsme připravovali na všechny hlavně negativní možnosti, které může tento zápas přinést a musíme konstatovat, že vše splnili tak, jak jsme si řekli a proto jsme šli štěstíčku naproti a remizovali zápas, který měl jasného favorita. Do zápasu jsme nominovali některé hráče širšího kádru, neboť nejlepší hráči posledních zápasů (Myšák, Kubiska) byli zraněni. Byl to zápas, který bolel, protože jsme běhali spíše bez míče než s míčem, ale pro kluky to bylo určitě přínosné utkání.

MG

Foto ve fotogalerii