Rozhovor s kapitánem U19

Rozhovor s kapitánem U19 – Janem Myšákem Continue reading

Rozhovor s kapitánem U19 – Janem Myšákem

1. Jak hodnotíš kvalitu dorostenecké divize?

Je to úplně něco jiného než krajský přebor, který jsme hráli v minulých letech, všechny týmy jsou vyrovnané a mají velkou kvalitu. Určitě je to cenná zkušenost, zahrát si proti silným týmům jako je Liberec nebo Jablonec.

1. Jak si spokojen s dosavadním účinkováním vašeho mužstva?

Jsem velmi spokojen s bodovým ziskem a s dobrým přístupem všech hráčů k zápasům, i když je stále co zlepšovat.

1. Kde si myslíš, že U19 body zbytečně ztratila a kde naopak nečekaně získala?

Určitě cenný bod se silným Libercem, který do té doby neztratil ani bod a my jsme je disciplinovanou obranou, velkým nasazením a skvělým výkonem brankáře nenechali vstřelit gól. Naopak v Děčíně jsme špatně vstoupili do zápasu a naše nasazení nebylo optimální.

1. Čeho si na svém mužstvu ceníš a na druhou stranu co by mělo mužstvo zlepšit?

Jsem rád, že jsme dobrá parta nejen na hřišti a všichni táhneme za jeden provaz. Rozhodně bychom měli zlepšit proměňování šancí a větší klid na míči.

Jak jsi spokojen s podmínkami, které vám vytváří vedení klubu? Je něco co by se dalo zlepšit a je něco za co by si chtěl vedení poděkovat?                                                                                                                                                                    Myslím si, že zázemí je velice dobré. Jsem spokojen, že hrajeme zápasy na hlavním hřišti, rozhodně máme větší motivaci. I tréninky na novém hřišti jsou daleko lepší než na meteoru. Chtěl bych také poděkovat vedení klubu za finanční příspěvek na soustředění. Na druhou stranu by se mohly koupit nové dresy a doufám, že budou brzy kabiny na hlavním hřišti.

Pondělí 23.10. 2017