Sdružení Ostrá-FK Seko Louny

Popovič
Kotlan

Sportovní sdružení Ostrá : FK SEKO Louny  1:1 (0:1)  nPK  4:5

K dalšímu utkání divize B zajížděli hráči Loun k nováčkovi soutěže celku z Ostré. Domácím se v letošní soutěži daří a patří jim prozatím třetí místo. Hosté naopak po propadáku z minulého kola, chtěli zaváhání napravit a přivézt z venku nějaké body. V pěkném areálu u lesa a za krásného počasí, se na hrbolatém terénu hrál od úvodu spíš bojovný fotbal. Oba celky se sice snažili hrát aktivně, ale obrany hráli pozorně. První střelu na branku vyslali domácí až ve 20.minutě, ale brankář Jakub Pokorný vyrazil na roh. To Louny svoji první šanci proměnili.  Ve 23.minutě přímí volný kop hlavičkoval do pokutového území Vasil Popovič, který si našel nabíhající Michal Lesniak a zakončil přesně 0:1. Největší šanci domácích vytvořil svojí malou domů hostující Karel Krejčík, který si nevšiml vracejícího se útočníka domácích. Naštěstí Jakub Pokorný zareagoval a střelce z dobré pozice vytlačil. Druhá půle začala větším náporem Ostré a hosté se spíše jen bránili. V 55.minutě bylo vyrovnáno, to si hráč domácích vzal míč, lehce přešel přes čtyři lounské hráče a našel před brankou volného spoluhráče, který už neměl problém se zakončením 1:1. Domácí se dál snažili o otočení skóre, ale už jim chyběla přesnost a síly. To na druhé straně měli hosté z Loun hned dvě velké příležitosti. V 74.minutě uvolnil Tomáš Kůrka kolmou přihrávkou Michala Lesniaka, ten obešel i brankáře Ostré, ale zakončil jen do boční sítě. V poslední minutě kopaly Louny přímý volný kop ze strany, ten hlavou usměrnil do branky Jakub Suchý, ale pomezním bylo odmáváno postavení mimo hru. Nutno dodat, že i ze záznamu spíše nesprávně odmávané. Spravedlivá remíza tak dospěla do penalt. V nich se střelcům moc nedařilo, ale šťastnější byli Louny. Domácí neproměnili tři a hosté dvě penalty. Rozhodující pokutový kop, proměnil Jakub Černý v sedmé sérii.