FK Meteor Praha VIII-FK SEKO Louny

Kotlan
Kurka
82*Vovdráček

Poslední mistrovské utkání Louny odehráli v Praze za chladného počasí proti Meteoru Praha VIII.
Ve 14.minutě prošel po pravé straně Popovič nacentroval míč do vápna,kde ho našel Michal Lesniak a poslal Louny do vedení 0:1!! V 18.minutě šel sám na brankáře Lesniak a svou šanci proměnil 0:2!! Ve 27.minutě domácí zahrávali roh, ze kterého se prosadil jejich kapitán Frantl. V 36.minutě se zrodila pro nás nepříjemnost,když se nechal zbytečně vyloučit po druhé žluté kartě v zápase Kotlan. Do poločasu se nic nestalo a tak první poločas skončil za stavu 1:2 pro Louny.
Ve druhém poločase nás domácí přehrávali, i proto že hráli o jednoho hráče navíc. Kolem 70.minuty nacentroval ze strany Kurka na jeho centr si naběhl navrátilec do sestavy Zícha a hlavou branku jen o kousek minul. Domácí naši obranu nakonec prolomili v 78.minutě se prosadil Jankú. Zápas skončil remízou 2:2 a šlo se na penalty, které jsme už po třetí v sezóně zvládli.
Kopalo se hned 8.sérií na naší straně penaltu neproměnil Fiřt a Zícha a domácím chytil hned 3 penalty Jakub Pokorný!!
Odvezli jsme si tak z Prahy dva důležité body!!