FK SEKO Louny : Neratovice-Byškovice

Kurka
Hrnčíř
70* Myšák

K dalšímu domácímu utkání nastoupili hráči FK SEKO Louny, proti přednímu celku soutěže, týmu FK Neratovice-Byškovice. Vstup měli lepší domácí a dokázali svého soupeře zatlačit k pokutovému území, bohužel bez přesnějšího zakončení. To hosté byli o poznání efektivnější, po rychle rozehraném autovém vhazování se snadno ujali vedení 0:1. Domácí byli více u míče, ale do vážnější šance se nedostali. Podobně na tom byli i hosté, takže do poločasu se už skóre neměnilo. Hned ve 48.minutě, se po akci po levé straně trefil hostující hráč. Jehož spíše centr z velkého úhlu, skončil na zadní tyči v síti branky Jakuba Pokorného 0:2. Domácí se dál snažili zápas otočit a odměnou jim byla branka v 72.minutě po akci Tomáše Kůrky, zakončoval s otočky mladý Jakub Vondráček 1:2. Utkání domácí mohli srovnat až v samém závěru. Nejdříve nebezpečně pálil Jakub Suchý, ale brankář kryl. V obrovské šanci se v 90.minutě po rychlé kombinaci ocitl Michal Lesniak, ale brankář hostů stačil míč tečoval mimo branku. Podobné velkou šanci už v nastaveném čase měl i Jakub Vondráček, ale zakončil znovu jen do vyběhnuvšího brankáře Neratovic, který míč tečoval mimo branku. Utkání tak skončilo další těsnou porážkou Loun.

Hodnocení  trenéra :

Dnešní utkání hráči odvedli bojovný výkon, který mám bohužel  body ale nepřinesl. V utkání jsme určitě nebyli horším týmem, ale inkasované branky  byli hodně laciné a na druhou stranu nedokážeme svoje šance proměnit. To je bohužel poslední zápasy typické.

PS