FK SEKO Louny-Slovan Velvary

Popovič
Kotlan
Kurka

Od začátku zápasu byla vidět a znát kvalita hostů, kteří nás 25 minut tlačili a dali z toho velkého tlaku jednu branku,když se krásnou střelou prosadil Antonín Holub 0:1.
Po této pasáži zápasu jsme se osmělili. Do konce poločasu jsme měli dvě dobré šance,bohužel se neujmula ani jedna.
Ve druhém poločase jsme na soupeře vlétli a během 5 minut otočili stav utkání na 2:1. První naši branku v zápase vstřelil Vasil Popovič po akci po levé straně a následném centru míč propadl na zadní tyč k volnému Popovičovi a ten míč uklidil pod víko 1:1 !! Uběhla jen minuta po prvním gólu a mohli jsme se radovat znova brankáře hostů obešel Soukup a míč uklidil do jeho brány 2:1!!
V 70.minutě hostě kopali standartku a centrovaný míč nikým netečovaný propadl až do naší branky 2:2.
Do konce zápase jsme měli 3 dobré šance,ale žádnou jsme z nich neproměnili.
A šlo se na penalty,které jsme vyhráli. Když v první sérii chytil penaltu hostujícímu hráči Pokorný. Poté už se v penaltách nikdo nemýlil,tak po 5.sérii penalty skončili 5:4.
Za nás penaltu proměnili Suchý,Kurka,Popovič,Pokorný a Fiřt.
Podali jsme výborný a bojovný výkon za který bereme ze zápasu zasloužené 2.body!!!