Žáci U13 FK SEKO Louny

Žáci U13 z fotbalového klubu SEKO Louny hlásí, že jsou připraveni na start jarní sezóny Continue reading

Žáci U13 FK SEKO Louny připraveni na sezónu

Žáci z fotbalového klubu SEKO Louny hlásí, že jsou připraveni na start jarní sezóny. Ve dnech 21.2. – 24.2. absolvovali zimní soustředění. Útočištěm jim byl penzion kousek od Blatna u Chomutova, kde byl klukům zajištěn skvělý servis. Proto se i přes mrazivé počasí mohli soustředit jen na své výkony. Pod vedením kondiční trenérky Markéty Seifertové absolvovalo 23 hráčů z kategorie starších a mladších žáků několik tréninků se zaměřením nejen na fotbalové dovednosti, ale i na rozvoj rychlostní vytrvalosti a teambuilding. Každý den začal ranním výběhem, následovaly bloky zaměřené na atletiku, gymnastiku, fotbalové tréninky na umělé trávě v Chomutově, apod. Čas byl i na dopolední lyžování na nedaleké sjezdovce a blok zaměřený na plavání v Chomutově. I přes náročnost tréninkových jednotek všichni kluci soustředění zvládli a odpracovali jej na 100 procent, za což jim náleží velká pochvala.

Více fotek z jednotlivých dnů na stránkách:

Pavel Štajnc

Středa 28.02. 2018