Turnaj U9 v Rakovníku

Turnaj v Rakovníku byl pro náš tým velmi specifický Continue reading

 Turnaj U9 v Rakovníku

Turnaj v Rakovníku byl pro náš tým velmi specifický, protože našim největším soupeřem byla menší tělocvična. Hráči měli na vše méně času a s tím se někteří nepopasovali. Ve skupině jsme obsadili druhé místo a postoupili do bojů o medaile. Bohužel jsme nedokázali navázat na výkony z minulého turnaje a obsadili nepopulární čtvrté místo.

sestava:

Zorner, Laurich, Ruchař, Janda, Hofbauer, Novotný, Hrynčuk, Saifrt, Dlouhý, Jandera.

 

Hodnocení  trenéra :   Někteří hráči měli velký problém se prosadit na malém prostoru a tím nám ve většině zápasů trošku vázla kombinační hra, kterou se hráče snažíme učit. Turnaj byl z většiny bojovný a soubojový. Trenéři děkují rodičům za příkladné povzbuzování a fandění.

Neděle 04.03. 2018
Komentářů: 0
[fbls]

Napsat komentář