FK SEKO Louny – FK Motorlet Praha

17.kolo DIVIZE B Pondělí 16.04. 2018
Domácí
2:3 PK
Hosté
FK SEKO Louny
59*Černý, 64* Kurka
23* Sodoma, 41* Pyšek
SK Motorlet Praha
Rozhodčí:
Talpáš - Jati, Smat DS: Langer
Diváků:
188

Sestava FK Louny:

Pokorný
Fiřt
Černý
Krejčík
Hrnčíř
63*Pergl
Popovič
Kotlan
Zícha
89*Myšák
Suchý
Kurka
72*Vondráček
Zeman

Reportáž ze zápasu:

K dohrávce sedmnáctého kola  jarní části soutěže Fortuna divize B, nastoupili hráči FK SEKO Louny ve středu 11.4.2018 na domácím hřišti proti favorizovanému mužstvu FK Motorlet Praha.

Hosté od začátku utkání potvrzovali roli favorita a domácí brankář Pokorný se musel hodně činit, aby uhájil čisté konto. Nakonec kapituloval po zahrávaném pokutovém kopu, nařízeném po nedovoleném zákroku Popoviče ve 21´ minutě zápasu. Domácí následně hru vyrovnali a po zahrávání několika standartních situací se dostali do slibných příležitostí, bohužel bez využití a tak přišel trest. Ve 41´minutě z rychlého protiútoku se dostali hosté do dvoubrankového vedení.

Po přestávce se domácí hráči snažili tlačit za vyrovnáním. Jejich snažení začalo nabírat jasné obrysy, když v 59´ minutě snížil z přímého kopu Černý a v 64´ minutě vyrovnal Kurka. Hosté se snažili strhnout vedení na vlastní stranu, ale díky bojovnosti domácího mužstva skončilo utkání cenou remízou pro Louny.

Při penaltovém rozstřelu, byli v osmé sérii úspěšnější hosté a získali bod na víc.

Hodnocení  trenéra :

Z kraje prvního poločasu nám chyběl pohyb a soupeř nás jasně přehrával . S přibývajícím časem jsme hru vyrovnali, ale bohužel jsme inkasovali z rychlého protiútoku na dva nula. Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivněji  a s trochou dávkou štěstí vyrovnali. Do konce utkání jsme bojovností cenou remízu udrželi.

Video ze zápasu:

Napsat komentář