FK SEKO Louny – Sportovní sdružení Ostrá

23.kolo DIVIZE B Pondělí 30.04. 2018
Domácí
2:0
Hosté
FK SEKO Louny
13* Zeman, 45* Zeman
Sportovní sdružení Ostrá
Rozhodčí:
Šlajs-Cihlář, Špidlerová DS: Novotný
Diváků:
233

Sestava FK Louny:

Pokorný
Suchý
Černý
Krejčík
Fiřt
Popovič
Kotlan
Soukup
Trup
88*Pergl
Zícha
50*Hrnčíř
Zeman
90*Vondráček

Reportáž ze zápasu:

K dalšímu jarnímu mistrovskému utkání na domácím hřišti,nastoupili hráči FK SEKO Louny proti Sportovnímu sdružení Ostrá.

První šanci utkání přinesla devátá minuta, kdy po vybojovaném míči přihrával před branku Zicha, ale zakončující Zeman branku ve skluzu minul. Vzápětí hosté po střele ze střední vzdálenosti nastřelili tyč. Skóre se měnilo ve třinácté minutě, když domácí Trup ideálně přihrál Zemanovi a ten poslal domácí do vedení. Další brankovou příležitost přinesla čtyřicátá pátá minuta, kdy se hlavou po zahrávaném rohovém kopu Krejčíka prosadil na dva nula pro domácí opět Zeman.

Druhý poločas začali aktivněji hosté a tlačili se před brankáře Pokorného. Naopak domácí hrozili z rychlých protiútoků, ale slibné šance Soukupa, Trupa a posléze znovu Soukupa zůstaly bez využití. Skvělým zákrokem podržel Pokorný svůj tým v osmdesáté sedmé minutě a udržel pro domácí čisté konto a zasloužené vítězství dva nula.

Hodnocení trenéra :

První poločas vyrovnané utkání s přesnější koncovkou pro náš tým a zasloužené vedení o dvě branky. Druhý poločas tlak soupeře a snaha o vyrovnání z čehož jsme si vytvořili několik brejků do otevřené obrany, ale bohužel bez brankového efektu. V závěru jsme přežili několik nebezpečných rohů a velkou šanci soupeře, kterou zlikvidoval brankář Pokorný. Solidní výkony po příchodu na hřiště předvedli věkem ještě dorostenci Hrnčíř a Pergl.

Video ze zápasu:

Napsat komentář