SK Slavia Praha – U9

Blíží se nám konec sezóny, tak hráči kategorie U9 doplněni o hráče U8 měli možnost změřit síly Continue reading

Blíží se nám konec sezóny, tak hráči kategorie U9 doplněni o hráče U8 měli možnost změřit síly s hráči Slavie Praha ročník 2010. Slavia si naše mužstvo pozvala do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Kde byli připravené dvě hřiště. Hráči byli rozděleny na dva týmy a šlo se na to. Po domluvě trenéru se nejdříve hrálo klasicky 4+1 a pak se přešlo na 5+1. Zápasy byli za velmi teplého počasí  více než vyrovnané a padali pěkné góly po pěkných akcích. Trenéři hráče pochválili za bojovnost . Jediná kaňka na zápase byl lehce podvrknutý kotník jednoho našeho hráče. Po utkání se hráči společně vyfotily.

Sestava:

Dlouhý, Jandera, Víchová, Hrynčuk, Kubiska, Janda, Jilma, Saifrt, Hofbauer, Novotný, Ruchař, Laurich, Maidl a Zorner

Úterý 29.05. 2018