TJ Baník Modlany – FK Seko Louny

1. Krajského přeboru UL Neděle 12.08. 2018
Domácí
0:2
Hosté
TJ Baník Modlany
14* Schettl, 68* Trup
FK SEKO Louny
Rozhodčí:
Dvorský - Holec, Lesák DS: Říha
Diváků:
80

Sestava FK Louny:

Patrovský
Pergl
74* Tesař
Fiřt
Krejčík
Vokurka
Soukup
Trup
Suchý J.
Zícha
80* Svoboda
Schettl
77* Kotlan
Lesniak
88* Grund

Reportáž ze zápasu:

TJ Baník Modlany – FK Seko Louny    0 : 2  /0:1/

Branky: 14 min.  Schettl, 68 min. Trup

V prvním kole Louny zajížděly na půdu Modlan!! Od začátku zápasu jsme kontrolovali hru a udávali tempo hry. Domácí byli zatažený a hráli na protiútoky. Ve 14.minutě prošel po levé straně Zícha nacentroval do vápna na Lesniaka jeho pokus kryl domácí brankář Slavík, ale míč jen vyrazil k Schettlovi, který zkušeně uklidil  do prázdné brány 0:1!! Dokonce poločasu jsme měli dost slibních příležitostí, ale chyběla nám finální přihrávka,tak poločas skončil 0:1 pro Louny.
Druhý poločas jsme hráli ze zajištěné obrany a hráli na brejky. V 68.minutě kopal Fiřt rohový kop a ve vápně našel nehlídaného Vojtu Trupa,a ten hlavou poslal míč do brány 0:2!! Dokonce utkání jsme měli ještě pár protiútoků, ale žádný nevyužili a také nás podržel brankář Patrovský. Dokonce utkání už žádná branka nepadla a tak jsme si z úvodního kola odvezli vybojované,ale zasloužené 3.body!!

Převzato z FC Fanoušci FK LOUNY

Oba celky v létě změnily trenéry, Modlany vede hrající kouč Michal Doležal, Loun se ujal Zdeněk Kudela, který je ve fotbalu známý spíše jako manažer. Kouzlo „nového koštěte“ lépe zafungovalo v lounském týmu. V nepříliš záživné první půli předvedli hosté ve 14. akci pohlednou akci, kterou zakončil Schettl. Největší podíl na brance má ale nejlepší muž utkání Lesniak. Baník sice hrál s favoritem vyrovnaný zápas, téměř nic ale směrem dopředu nevymyslel, brankář Loun Patrovský příliš práce neměl. Modlany to zkoušely dlouhými nákopy a centrovanými míči, Louny si ale s takovým způsobem boje věděly rady. Když v 68. minutě přidal Trup druhou branku, bylo jasné, že hosté ze hřiště Baníku odvezou všechny tři body. Tlak Modlan byl poté jen platonický, Kudelovi svěřenci tak mohli slavit první výhru.

 

Převzato z Žatecký a Lounský deník   Autor: František Bílek

https://zatecky.denik.cz/fotbal-kraj/foto-louny-na-uvod-sezony-obraly-modlany-o-vsechny-body-20180811.html

Hodnocení trenéra:

dodáme později

 

Video ze zápasu:

Napsat komentář