Lesniak

Reportáž ze zápasu:

FK SEKO Louny – TJ Horní Jiřetín/Litvínov 6 : 1  (2 : 0)

Očima trenéra Kudeli

Do utkání jsme výborně vstoupili, během 10-ti minut jsme si dobrou aktivní hrou vypracovali dvě gólové příležitosti a vstřelili úvodní branku. Nadále jsme soupeře dobře napadali po ztrátě míče a před branku Patrovského jsme je téměř nepustili. A velice slušnou kombinační hrou jsme si do konce první pětačtyřicetiminutovky vypracovali další 2 – 3 brankové příležitosti, které jsme však díky nedobrému finálnímu řešení neproměnili. Závěr poločasu jsme si však málem zkomplikovali, když ve 43.minutě na polovině hřiště nesmyslně a nepřesně rozehrál náš volný kop Suchý,z následného protiútoku hosté získali na hranici našeho pok. území ve velice výhodné pozici volný přímý kop. Naštěstí jak ten, tak i následnou jasnou příležitost, když neobsazený hostující hráč z 10-ti metrů netrefil naši branku,

Hned po pěti minutách hry ve druhém poločase však hosté už z pok. kopu snížili, i když, dle mého názoru, Suchého zákrok penaltový nebyl. Následovalo naše cca pětiminutové fotbalové trápení, kdy na hráče po celkem jednoznačném průběhu zápasu dopadla obava o výsledek. Následné naše zvýšení na 3 : 1 a ČK pro hosty po brutálním nakopnutí Dana Zíchy pak však už o všem rozhodly. Přidali jsme další tři góly a výhra mohla být ještě výraznější. Oproti minulému týdnu ve Štětí jsme zlepšili pohyb, kombinaci a hlavně „zkrátili“ hřiště. Stopeři Vokurka s Krejčíkem lépe dostupovali soupeře a rychleji a hlavně aktivně se posouvali ke středové čáře. Je však třeba konstatovat, že nedělní soupeř byl tentokrát fotbalově slabší než Štětí.