MOL CUP Pohár

Kromě dvou nastřelených tyčí si hráči v četných a hlavně vyložených příležitostech počínali technicky nekvalitně. Continue reading

Chlumčany – FK SEKO Louny 0 : 6 (0 – 2)

pohárové utkání očima trenéra

Sestava: Pařízek (80.Kotlář) – Svoboda,Vokurka,Krejčík (46.Suchý),Fiřt – Pospíšil,Popovič – Schettl (46.Pergl),Soukup,Tesař (46.Zícha) – Lesniak (73.Myšák)

Branky: 41. a 87.Soukup, 6.Lesniak, 75.Popovič,78.Zícha, 83.Fiřt

ŽK: 31.Popovič

V utkání se soupeřem z 1.B třídy jsem tentokrát změnil rozestavení hráčů, ze 4 – 4 – 1 – 1 jsme přešli na 4 – 2 – 3 – 1. A to i vzhledem k typologii hráčů, kteří byli v nominaci, Vojta Trup po naší dohodě nenastoupil vzhledem k nedoléčeným problémům se zády. Ve hře nám hodně pomohla rychle vstřelená branka, už v 6.minutě. Velice soustředěně jsme k zápasu se slabším soupeřem přistoupili, i když ani proti Chlumčanům jsme se neoprostili od někdy kostrbaté kombinace a zbytečných nepřesností. Ale, co bylo podstatné, domácí jsme, až na jednu střelu ze střední vzdálenosti, za celé střetnutí vůbec nepustili k ohrožení naší branky. Domácí celé utkání odehráli velmi zmotivovaně, své souboje až nesmyslně a zbytečně dohrávali, což jim rozhodčí většinově toleroval. Ve druhém poločase pak už na hřišti zcela dominoval náš tým díky hráčské kvalitě a kondiční převaze. Zápas jsme však měli vyhrát daleko vyšším brankovým rozdílem. Kromě dvou nastřelených tyčí si hráči v četných a hlavně vyložených příležitostech počínali technicky nekvalitně.

Neděle 09.09. 2018