FK Seko Louny – ASK Lovosice

10. Krajského přeboru UL kraj Pondělí 15.10. 2018
Domácí
3:1
Hosté
FK SEKO Louny
27*Zícha, 32*Trup, 37* Trup PK
55*Umar
ASK Lovosice
Rozhodčí:
Doubek-Zítko, Flade DS: Wencl
Diváků:
230

Sestava FK Louny:

Pokorný
Pergl
Vokurka
Krejčík
Svoboda
55*Tesař
Soukup
Trup
89*Podaný
Pospíšil
Nykl
80*Kubiska
Zícha
Lesniak

Reportáž ze zápasu:

FK SEKO Louny – ASK Lovosice 3 : 1 (3 : 0)

Velké množství zraněných hráčů bylo příčinou improvizace při skládání naší základní sestavy. Opět, jako v Srbicích, jsme se prostě nemohli obejít bez pomoci dorostenců. Za to patří dík jejich trenérovi Marcelu Grundovi.

Předpokladem úspěchu proti kvalitou velice slušnému celku Lovosic byl velmi dobrý a zodpovědný výkon celé naší obrany. A nutno dodat, že stopeři Vokurka s Krejčíkem byli k tomu klíčem. A zdatně jim sekundoval dorostenec Pergl. Během prvního poločasu jsme soupeři vstřelili tři branky. První se prosadil nezvykle pravou nohou z hranice velkého vápna Dan Zícha a další dvě připojil svojí „levačkou“ Vojta Trup. Při té své první nachytal celou obranu Lovosic včetně brankáře chytrým obstřelem z trestného kopu z velkého úhlu a při druhé proměnil pokutový kop po faulu na Michala Lesniaka. Sluší se však dodat, že přestože výsledek prvního poločasu byl jasný, ale naše hra v útočné fázi byla hodně kostrbatá, plná špatných převzetí míče a nepřesných přihrávek.

Ve druhém poločase se však poměr sil vyrovnal, hostující hráči nás začali hodně „zlobit“. Přibližně od šedesáté minuty se začalo projevovat, jak velice nám zranění klíčoví hráči na hřišti chybějí. V mužstvu jsme měli až příliš hráčů s tréninkovými výpadky a na průběhu hry se to muselo projevit. Soupeř po chybě z naší strany v pokutovém území snížil.

Je třeba ale také dodat, že přestože hráči Lovosic hodně soubojů v poli vyhrávali, do dalších šancí se už téměř nedostali. Naopak naši chlapci měli další tři, čtyři jasné šance proměnit. Vždy nám ale v nich chyběl ten patřičný důraz a síla.

ZK

Video ze zápasu:

Napsat komentář