FK Louny – FK Jílové

Pospíšil
80*Kubiska
89'Tesař

FK SEKO Louny – FK Jílové 2 : 0 (2 : 0)

Proti Jílovému jsme chtěli velice aktivně vstoupit do zápasu a nad míru se nám to podařilo. Už za devět minut jsme vedli o dvě branky. Byli jsme velice aktivní, soupeře jsme dobře napadali a lehce tak získávali míče. V kombinaci jsme byli rychlí a přesní. První gól vstřelil už po třech minutách Pavel Soukup, když přesně zatočil prudkou střelou míč k pravé tyči Smutného branky. Ta druhá padla po rohovém kopu Jílového. Naši obránci centrovaný míč odvrátili a do rychlého brejku se řítili Zícha s Lesniakem. Pár metrů za půlící čarou Dan Zícha přesně přihrál Michalu Lesniakovi, který z úniku tváří v tvář hostujícího hrankaře střelou překonal. Naše velice aktivní a velmi dobrá hra pokračovala ještě dalších 15 minut. Potom však už tradičně nastal zlom v obrazu hry. Přestali jsme být aktivní, ztratili tím logicky přesnost a hra se vyrovnala. Ještě dvanáct minut před koncem poločasu měl Zícha  velepříležitost, ale v samostatném nájezdu velmi dobrého brankaře Smutného nepřekonal.

Do druhého poločasu jsme mužstvo postově přeskupili, Suchý se místo Pergla stáhl na post pravého obránce,Trup se zasunul do středu zálohy a Nykl se postavil na hrot útoku. Do druhého dějství jsme pak zase vstoupili aktivně. Během 10-ti minut jsme si vypracovali 2 – 3 slušné příležitosti, když tu největší zahodil Michal Nyk. Z osmi metrů přeloboval sice brankáře, ale také břevno. To byla stoprocentní branková příležitost. A pak zase nastal náš herní útlum. Z části způsobený vlastním sebeuspokojením a také průběhem hry. Soupeř z Jílového se do přímého obrožení naší branky, hájené Pokorným vlastně nedostal.

„Ano, opět jsme zvítězili. Co ale mrzí, jsou naše soupeřem nevynucené nepřesnosti ve hře, ztráta koncentrace při zajištění našeho vedení, většinově špatné dostupování soupeře a natahování hřiště. Požadovaný týmový výkon jsme tentokrát v utkání předváděli nějakých 35 – 40 minut a to je velmi málo.“   Dodal trenér Kudela