FK Louny – TJ Krupka

8. Krajského přeboru ÚL kraje Pondělí 01.10. 2018
Domácí
2:0
Hosté
FK SEKO Louny
27*Nykl, 72* Lesniak
TJ Krupka
Rozhodčí:
Prágl - Dvorský, Lesák DS: Suchánek
Diváků:
203

Sestava FK Louny:

Patrovský
Pergl
73* Myšák
Vokurka
Krejčík
Suchý
Soukup
Popovič
Pospíšil
Nykl
Tesař
61*Zícha
Lesniak

Reportáž ze zápasu:

FK SEKO Louny – TJ Krupka 2 : 0 (1 : 0)

    Před důležitým utkáním nás postihla velká marodka, k dispozici nebyli hráči Fiřt, Svoboda, Trup, Schettl a Pokorný. Jen se sebezapřením šel jen na lavičku Zícha. Proto nám muselo jít pomoci do střetnutí s třetím celkem tabulky pět dorostenců, kteří však den před tím sehráli své mistrovské utkání. Situace si proto vyžádala postové změny v sestavě, ale z hráčů byla po celý zápas cítit odhodlanost vše zvládnout a zvítězit. To však během skoro celé herní doby nepřekrylo nepřesnosti, které nás tentokrát provázeli. Řada slušně se rozvíjejících akcí téměř vždy končila nepřesnou přihrávkou nebo individuální ztrátou míče. Hosté začali velmi bojovně, až přehnaně v soubojích dohrávali naše hráče a vyprávět o tom by mohl zejména Vasil Popovič, jehož obě holeně a kotníky byly rudé jako řepa. Během patnácti minut také Krupka zahrávala pět rohových kopů, ale vše jsme vyřešili a konečně jsme hosty začaly tlačit před jejich „vápno“.  Náš zvýšený tlak a narůstající aktivita také donutily hosty před  vlastním pokutovým územím chybně rozehrát. Jejich přihrávku vystihl Michal Nykl, postupoval sám na brankáře Valeše a chytře jej prostřelil.  Gól nám herně hodně pomohl, hráči se zklidnili a poločas jsme dohráli v naší režii.

   Ve druhé půli jsme si vytvářeli gólových příležitostí už daleko více. Lépe jsme kombinovali, ale nepřesnost právě ve finální přihrávce nás neopustila. Až přibližně dvacet minut před koncem našel přesně v pok.území Krupky Popovič Michala Lesniaka, který napodobil Nykla a po uvolnění od obránců Valeše podruhé přesně prostřelil. Pak už bylo vlastně po zápase. Krupka rezignovala a my bez problémů dovedli děj ke třem bodům. Střetnutí to nebylo vůbec jednoduché, všichni naši hráči však bojovali a fotbalově „dřeli“ plných devadesát minut.

Video ze zápasu:

Napsat komentář