FK Modrá/SK Hrobce- FK Seko Louny

Nykl
80*Svoboda
89*Tesař

FK Jiskra Modrá – FK SEKO Louny 0 : 1 (0 : 1)

Úvodních zhruba 15 minut jsme rozehráli velmi solidně, dobře jsme kombinovali. V naprosté většině osobních soubojů jsme byli těmi úspěšnějšími. Co se nám nedařilo v úvodu a provázelo nás pak po celý zápas, byla finální nepřesnost. Velice dobře jsme se dostávali do křídelních prostorů, ale odtud jsme pak neuměli přesně přihrát poměrně dobře postaveným spoluhráčům. Také v prostorech před pokutovým územím domácích jsme akce překombinovávali místo střely nebo včasné přihrávky. Přesto jsme si v prvním poločase vytvořili minimálně tři jasné gólové příležitosti a skóre zápasu mělo být po čtyřiceti pěti minutách o tři branky v náš prospěch. Skórovali jsme však jen z penalty po faulu na pronikajícího Michala Lesniaka. Tím úspěšným střelcem byl Vojta Trup. Během první půle se domácí tým do šance téměř nedostal.

Ve druhém poločase se však obraz hry změnil. Domácí v soubojích velice přitvrdili a šli v tom až na hranu záludnosti. My jsme zejména ve středu hřiště začali propadat a vlastní hrací délku hřiště až příliš natahovat. Opustili jsme aktivitu a domácí se stále častěji objevovali před naší brankou.  Naštěstí jsme je pustili jen do dvou příležitostí. Tu první z naší pravé strany jim vychytal Kuba Pokorný, při druhé se střela jednoho z domácích hráčů z trestného kopu otřela vně o pravý vingl Pokorného branky. A to bylo ze strany domácích vše. Naopak naši hráči v četných přečísleních nedokázali otevřenou obranu Modré nachytat. Vše vždy v blízkosti brankaře Matějky znovu a znovu končilo naší nepřesností. Už ve třetím střetnutí v řadě jsme nedokázali výkon z prvního poločasu zopakovat v tom druhém. V týdnu, před sobotním domácím zápasem proti Jílovému, máme tedy na čem pracovat.

ZK