K SEKO Louny – SK STAP-TRATEC Vilémov

20*Trup PK, 78*Fiřt
31*Havel
SK STAP-TRATEC Vilémov
Doubek-Flade, Provazník DS: Černý P.

74*Pergl
Pospíšil
Nykl
78*Kubiska
88*Tesař
90*Svoboda

K SEKO Louny – SK STAP-TRATEC Vilémov 2 : 1 (1 : 1)

V posledním podzimním utkání jsme se střetli jako vedoucí celek tabulky v pořadí s druhým týmem. V minulých třech zápasech jsme opět odehráli velice solidně úvodních dvacet minut, když Vilémov jsme k ničemu vážnějšímu nepouštěli a vše korunovali vedoucím gólem. Krásná akce se zrodila na naší pravé straně. Soukup rychle vyvezl míč k půlící čáře, kolmo prodloužil na Lesniaka, který prvním dotykem poslal míč do pokutového území. Tak byl v souboji s obráncem hostí sražen Nykl a kopala se penalta. Jak bývá zvykem, zahrál ji Vojta Trup a nemýlil se. Zaslouženě jsme vedli 1 : 0. Jenomže, pak najednou, jako kdyby pro většinu našich hráčů zápas skončil. Přestali jsme být aktivní, začali prohrávat souboje, zbytečnými nepřesnostmi jsme ztráceli míče a hosté se dostali do hry. Hra se vyrovnala a Vilémov se začal prosazovat do nebezpečných náznaků před brankou Pokorného. Ve 31. minutěuž  bylo najednou po zásluze vyrovnáno. Netakticky jsme se zachovali při obranném rohovém kopu, po odkopu míče jsme nešli naplno do souboje, hostující hráč jej bezpečně zvládl a ze vzdálenosti dvaceti metrů napálil balón k naší pravé tyči. Pokorný dělal všechno, co mohl a měl, míči v cestě do sítě ale nezabránil. Zbývající čas do poločasu byl z naší strany už jen chaos a jedna nepřesnost za druhou.
       O poločasové přestávce jsme si museli znovu připomenout, o co nám jde, co chceme a jak máme hrát. Hned ve 47. minutě jsme měli stoprocentní gólovou příležitost. Po přihrávce Zíchy se v malém vápně nohou natahoval Trup, ale na kluzkém terénu míč přesně nezasáhl. Znovu jsme se dostali do hry, měli většinově územní převahu, ale další šance si ne a ne vytvořit. Sluší se však dodat, že Vilémov dělal čest svému postavení v tabulce a až do konce střetnutí byl velice nepříjemným protivníkem. Těžké utkání pro nás nakonec rozhodl překrásnou střelou obránce Petr Fiřt, když trefil pravou „šibenici“ branky hostujícího Vaňáka. Závěr boje jsme pak už takticky zvládli a přezimujeme na čele tabulky s devítibodovým náskokem před druhými Srbicemi.
ZK