FK Seko Louny – Mostecký fotbalový klub

Další přípravné utkání Louny odehrály na domácím hřišti proti diviznímu Mostu. Continue reading

FK Seko Louny – Mostecký fotbalový klub  2:2

Další přípravné utkání Louny odehrály na domácím hřišti proti diviznímu Mostu. Již v první desetiminutovce zápasu se nám podařilo vstřelit branku, brankáře propálil z hranice vápna Dan Zícha 1:0. V prvním poločase jsme byli lepším týmem. Vytvořili jsme si 3-4 dobré šance, ze kterých jsme proměnili jen jednu.
V druhém poločase okolo 55.minuty zahrával za hosty penaltu Rilke, ale Patrovský penaltu kryl. Bohužel následně fauloval a kopala se další penalta, tu hosté už proměnili 1:1. Zhruba v půlce druhého poločasu zahrával rohový kop Trup a ve vápně našel hlavu Vokurky, který se nemýlil 2:1. Chybělo zhruba deset minut do konce zápasu a přišel od nás zbytečný faul okolo hranice vápna. Hosté následně z trestného kopu po centru do vápna vyrovnali 2:2..
Zápas proti diviznímu Mostu skončil remízou. V zápase jsme byli lepším týmem, ale řadu šancí jsme neproměnili. Naopak z našich chyb nás hosté 2x ve druhém poločase potrestali.
První poločas byl od nás velmi dobrý. Na druhý poločas jsme prostřídali 4 hráče ze sestavy a hra se vyrovnala. Louny v předposledním zápase před svými fanoušky převedli velmi dobrý výkon proti diviznimu Mostu.

Poslední přípravné utkání odehrajeme proti týmu z ČFL, tedy z 3.nejvyšší soutěže a konkrétně proti Královu Dvoru. Bude se hrát 2.3.-sobota od 11:00. Utkání se bude hrát na trávě. V týdnu se rozhodne jestli v Lounech nebo v Králově Dvoře.
V průběhu týdne vás budeme informovat kde se utkání bude hrát.

Převzato FC fanoušci Louny

Úterý 26.02. 2019