Horní Jiřetín/Litvínov – FK Louny

Nykl
76*Kubiska

Horní Jiřetín/Litvínov – FK Louny     1 : 4   /1:1/

Na velmi dobrém trávníku místního rozlehlého hřiště jsme začali velmi nesoustředěně, už ve 41.vteřině jsme prohrávali. Ve středu hřiště jsme lehkovážně ztratili míč, následně měl pravý domácí křídelník dostatek času a prostoru přihrát míč na zadní tyč Patrovského branky a domácí vedli. Nic na tom nezměnilo, že domácí útočník skóroval z metrového postavení mimo hru. Pozitivní bylo, že z obdržené branky jsme se rychle oklepali a po sérii našich rohových kopů rychle vyrovnali. Vojta Trup v pořadí třetím centrem z rohu našel pravačku Michala Nykla, který prudkou střelou srovnal skóre. Do konce poločasu jsme už pak byli hodně aktivní a neustále jsme se tlačili před jiřetínskou branku. Obrovské šance měli Dan Zícha a Petr Vokurka. A měli jsme také kopat pokutový kop, když střela Dana Zíchy v bezprostřední blízkosti domácího gólmana zasáhla ruku obránce, a navíc tentýž hráč následně Zíchu doslova ve vápně podkopl….

Druhý poločas jsme opět zahájili bohorovně a domácí během úvodních minut měli dvě obrovské šance: nejprve úplně volný jiřetínský útočník v jasné pozici přestřelil branku a pak naši obránci opakovaným nedorozuměním připravili Jiřetínu další gólovku, kterou včas vyřešili nejprve Pospíšil a následně Patrovský. Naštěstí jsme se rychle z letargie probrali. A pomohl tomu přesný centr Jardy Sulovského na hlavu Kuby Suchého, který se v takových pozicích většinou nemýlí. Přibližně od 65. minuty jsme pak už naprosto ovládli hru, vstřelili dvě další velmi pěkné branky. Hlavou se prosadil Filip Schettl a v poslední minutě Jarda Sulovský obstřelil technickou střelou brankáře Jiřetína. Naše vítězství však mohlo být ještě vyšší, kdybychom dotáhli některá velice rychlá přečíslení domácí obrany. A také mělo být penaltou potrestáno další neurvalé podkopnutí Zíchy v domácím pokutovém území.