TJ Krupka – FK Louny

Grund
76*Myšák

TJ Krupka – FK Seko Louny   0 : 4   /0:1/

Již prvních minutách zápasu se vytáhl Patrovský a vytáhl střelu Koláře na rohový kop. Pět minut nato trefil po rohu odražený míč Sulovský ale pouze do tyče. V 15 minutě Vokurka zahrával PVK a po nedorozumění krupského stopera Hrubého s brankářem Valešem vystihl Zícha malou domů a zakončuje 0:1. V 28 minutě udělal hostující Suchý J. chybu, kterou mohl Hirschkorn proměnit ve vyrovnávající branku , ale Patrovský byl proti a míč vyrazil. Dvě minuty po té domácí tým opět mohl vyrovnat a to kdy běžel krupský Suchý M. sám na Patrovského ale trefil pouze jeho nohy. Pět minut poté se sám na Valeš běží Soukup, ale i domácí brankář byl proti vstřelení branky a vyrazil na roh. Louny svůj jednogólový náskok uhájily.

Druhá polovina byla z naší strany lepší. Více pohybu více držení míče a i šance ale bez branky. Až 61. Minutě udeřil Zícha. Po přihrávce Fiřta převzal u rohového praporku míč Soukup a po krásném uvolnění předložil gólovku Danovi a bylo 0:2. Tři minuty po vstřelení branky byl faulován Grund. Míč si postavil Trup a nedal Valešovi šanci 0:3. 75 minutě byl nařízen PK po faulu na Fiřta. Míč si postavit Trup a svou druhou brankou v utkání zvyšuje na konečných 0:4.

V dalším kole přívítáme na našem hřišti druhý celek KP Srbice a to v NEDĚLI 5.5. od 17:oo h

Očima trenéra:

Čekali jsme od průběhu utkání, co nám napoví o herním stavu našeho mužstva. Krupka na jaře patří k třem výsledkově nejlepším mužstvům KP a právě konfrontace s ní a v dalším kole se Srbicemi bude mít velkou vypovídající hodnotu pro náš letošní postupový záměr. My se stále potýkáme s výpadky hráčů z důvodu zranění, v utkání jsme nemohli počítat se stoperem Krejčíkem, středopolařem Schettlem a útočníky Nyklem a Lesniakem. Proto nastoupil do útoku mladý Grund. A podobně jako v domácím střetnutí s Kadaní, kdy vstřelil dvě branky, si vedl velmi dobře. Z počátku zápasu nám dělaly problémy dlouhé křížné nakopávané míče na levé křídlo domácích, neboť Kočí na pravém postu obrany jejich hráče špatně dostupoval a pak následně měl problémy s jeho rychlostí. Stav vyřešil přesun Fiřta z levé strany na pravou a Kočího alternace na levé straně.

První poločas byl ukázkou nesmlouvavého fotbalového boje a také velmi dobrých zákroků brankařů. Tomáš Patrovský na naší straně nás podržel svými dvěma fantastickými zákroky, když Kočí poskytl prostor domácímu hráči, který vždy pálil z bezprostřední blízkosti, ale domácí v prvním poločase držel také jejich brankář výbornými zákroky. Kapituloval pouze v situaci, kdy Dan Zícha vystihl nepřesnou přihrávku v obraně domácích a přesně zakončil. Kromě cca patnácti úvodních minut naše obrana a středová řada velmi dobře pracovala. Konečně jsme zase na velice pěkném trávníku Krupky dobře kombinovali a hlavně domácím hráčům nenechali většinově „ani metr prostoru“.

Druhý poločas, to jsme už předvedli náš nejlepší jarní výkon. Týmovou hrou jsme si připravovali šance, ze kterých jsme domácí celek také dokázali potrestal. Další svůj moc hezký gól vstřelil Dan Zícha a dvěma góly ze standardních situací potom pokračoval Vojta Trup. Svůj první z přímého kopu vstřelil po faulu na Marcela Grunda a další z pokutového kopu, který následoval po faulu na aktivního Petra Fiřta.

Vstřelili jsme čtyři branky, ale mohli a měli přidal další minimálně tři. Šance Soukupa, Myšáka a Grunda však vychytal domácí gólman. Nejcennějším poznatkem zápasu však bylo, že jsme se zase vrátili k důsledné a bezpečné hře