ASK Lovosice – FK Louny

Kočí
56*Kurka

ASK Lovosice – FK Louny   0 : 2   /0:2/

Vzhledem k tomu, jak jsme sehráli minulý víkend zápas se Srbicemi, bylo pro nás velice nutné utkání v Lovosicích zvládnout. Tedy vrátit se k poctivým individuálním výkonům, která jsou základním předpokladem pro požadovaný týmový výkon. Opět jsme však postrádali čtyři hráče do pole, ke zraněným Krejčíkovi, Schettlovi a Nyklovi se přiřadil nemocný Zícha. Proto jsme museli zaimprovizovat a požádat o pomoc hráče, kteří jsou spojeni s klubem, ale z pochopitelných osobních a rodinných důvodů už nějakou tu dobu s mužstvem nejsou – Václava Suchého a Tomáše Kurku.  Velice zkušený Václav Suchý, starší bratr kapitána Jakuba, si ve stoperské dvojici s Vokurkou vedl velmi dobře a svým přístupem hodně pomohl tentokrát k velice solidnímu výkonu celé obranné čtveřice. Tomáš Kurka potom nahradil zraněného Kočího a stejně tak přispět k potřebným třem bodům. Ovšem týmově jsme první poločas zvládli o poznání lépe než ten druhý. V první pětačtyřicetiminutovce jsme byli na hřišti jednoznačně lepším celkem, byli jsme rychlejší a důraznější, velice slušně jsme většinou kombinovali a vstřelili i dva velmi hezké góly.
     Ve druhém poločase úroveň naší kvality šla poněkud níže. Snad jsme i podlehli dojmu, že se už nemůže nic stát. Nebyli jsme už tak důrazní a přesní v plnění osobních úkolů. Je však pravdou, že domácím jsme až na jeden závar, ve kterém nastřelili tyč, nic dalšího před naší brankou nedovolili. A kdybychom byli v koncovce přesnější, mohli jsme přidat další tři góly. Ovšem nejdůležitějším faktem utkání kromě tří bodů bylo, že jsme se většinově vrátili opět k poctivému týmovému výkonnu.
ZK