FK Jílové – FK Louny

Kubiska
70*Nykl

FK Jílové – FK Louny   0 : 1   /0:0/

Věděli jsme, že nás v Jílovém čeká stěžejní utkání pro další fotbalové dění. Domácí se zachraňují a my potřebovali vítězství, které by bylo rozhodujícím krokem do divize v novém soutěžním ročníku. Tomu byla do utkání uzpůsobena taktika a zvolen způsob hry. Tedy, zabezpečili jsme obranu a napadáním domácích před středovým kruhem jsme je nutili do nákopů, které jsme dovedli sbírat. To jsme v celku zvládali. Nedařilo se nám však z důvodů nepřesností a nervozity být v útočné fázi přímočařejší a nebezpečnější. Přesto jsme měli 2 – 3 gólové šance. Nastřelili jsme tyč a Petr Vokurka měl na hlavě jistý gól. Domácí neměli nic, protože v obranné fázi jsme hráli velice dobře. Ve druhém poločase jsme se přeci jen kombinačně o něco zlepšili a častěji se dostávali do blízkosti branky Smutného. Ale také nás často zastavil praporek velice aktivního asistenta rozhodčího. Gól jsme ale přeci jen vstřelili, po slušné kombinaci se z deseti metrů v pádu střelou k tyči prosadil Jarda Sulovský. Pak ještě Michal Nykl napálil břevno a měli jsme lépe zakončit i další příležitosti. Ovšem podařilo se to, co jsme chtěli a potřebovali – zvítězili jsme.