FK Louny – TJ Srbice

24.kolo Kraského přeboru UL Pondělí 06.05. 2019
Domácí
2:6
Hosté
FK SEKO Louny
77*Lesniak, 86*Trup PK
2*Vrba, 40*Stibor, 51*Stibor, 70*Stibor, 74*Vrba, 81*Vrba
TJ Sokol Srbice
Rozhodčí:
Rouček – Průša, Pašek DS: Dvorský
Diváků:

Sestava FK Louny:

Patrovský
Pergl
66*Schettl
Vokurka
Suchý
Fiřt
Trup
Pospíšil
Soukup
49*Myšák
Sulovský
Zícha
Lesniak

Reportáž ze zápasu:

FK SEKO Louny – TJ Sokol Srbice    2 : 6  /0:2/

Očima trenéra:

   Podobně jako před týdnem jsme se střetli s druhým mužstvem tabulky a stejně tak výsledek utkání skončil čtyřgólvým rozdílem. Jenže, zatímco jsme v Krupce zvítězili naprosto zaslouženě 4 – 0, tentokrát jsme 2 – 6 prohráli, a také naprosto zaslouženě.

    Naši hráči si zřejmě nevzali za své, díky čemu jsme Krupku venku přehráli. Protože tentokrát právě hráči Srbic byli daleko důraznější, rychlejší, lépe se pohybovali a také o mnoho více se chtěli prosadit. Laxním přístupem našich obránců jsme už ve druhé minutě umožnili vstřelit soupeři vedoucí gól. A gól nabudil ještě více hostující hráče, zatímco my působili ospale. Sice jsme měli i územní převahu a vytvořili si i gólové šance, ovšem zákony fotbalu jsou neúprosné – není v něm nic zadarmo. Zatímco naši středoví hráči hráli spíše pěší fotbal a naši zadáci jen míče nakopávali, soupeř nás důrazem a dobrým pohybem trestal. Proto šel pět minut před poločasem do dvoubrankového vedení.

     V poločase jsme se přeskupením mužstva snažili tým nabudit, když z rozestavení 4-1-4-1 jsme přešli na 4-4-2 a z postu stopera se na hrot jako záchrana vysunul Kuba Suchý.  Jenže ani to nám ke zlepšení nepomohlo, protože individuální výkony hráčů se nezvedly. Když hosté jako přes kopírák po brejku do naší otevřené obrany potřetí skórovali, zkusili jsme hru se třemi obránci a vsadili vše na útok. Sice jsme z toho vytěžili dva vstřelené góly, ale zase další tři dostali. A zase po identických brejkových situacích, kdy jsme ve středu hřiště neuměli vyhrát a dohrát souboje. Hosté nás za naši herní lehkovážnost dokonale potrestali, jejich vítěžství bylo naprosto zasloužené.

ZK

Video ze zápasu:

Napsat komentář