FK Louny – FK Dobroměřice

70*Grund
Zíchá

FK Louny – FK Dobroměřice   6 : 1   / 1:0/

Sousedské derby utkání jsme chtěli zvládnout a také jsme jej zvládli. Tentokrát jsme od začátku nastoupili se dvěma útočníky. A také se záměrem vysokého napadání hostujících stoperů s cílem vstřelit co nejrychleji gól. Snaha hráčů byla viditelná, ovšem individuální projev v plnění stanoveného záměru nebyl vždy takový, jak by bylo žádoucí. Až na závěrečné 3 – 4 minuty 1.poločasu nám dostupování skoro ideálně vycházelo v obranné fázi. Na polovině hostů to ale takové ovšem nebylo. Za vydatného přispění hostujícího obránce jsme vstřelili gól, centr Kuby Suchého si srazil do vlastní branky. Michal Lesniak měl na hlavě a noze dva stoprocentní góly, ale fotbalovost si schoval až do druhého poločasu. Tam skvěle jeden gól připravil a sám se prosadil z akrobatické střelecké pozice.

Druhý poločas jsme už herně drželi pevně ve svých rukou. Až za stavu 4 – 0 jsme polevili a Dobroměřicím umožnili snížit. To jsme propadli pohybem a ještě před tím špatným postavením středních obránců. V závěru střetnutí jsme potom po hezkých fotbalových momentech vstřelili dvě další branky. Celkový výsledek byl obrazem dění na hřišti.

ZK