!!!! NEODEHRÁNO !!!! OSTUDA !!!

Mělo to být rozloučení se stadionem ale Litoměřicko vše z nepochopitelných důvodů ostudně zhatilo. Continue reading

Vyjádření k nedělnímu neodehranému utkání s Litoměřicemi

Před několika dny proběhl telefonát se sekretářem Litoměřic se žádostí o odehrání utkání o den dříve. To však nebylo uskutečněno z důvodu nám neznámého. Po urgenci nám poté ani už telefon sekretář nebral. Bylo zjištěno, že sekretář již není sekretářem, že sportovní ředitel již není sportovním ředitelem a předseda klubu není též již předsedou klubu. FK Seko Louny se omlouvá divákům, fanouškům, který do Loun chodí ve velkém počtu. Tato ostuda byla na jiné straně.

Chtěl bych moc poděkovat Všem fanouškům co fandí Lounské kopané. Chtěli jsme se důstojně rozloučit, protože nás čeká velká rekonstrukce a měl to být poslední zápas na starém hřišti, oslava postupu do divize před domácím publikem, ale Litoměřicko vše z nepochopitelných důvodů ostudně zhatilo.

sportovní manažer FK Seko Louny Tomáš Beneš

Pondělí 10.06. 2019