SK Brná – FK Louny

17.kolo Kraského přeboru UL Pondělí 10.06. 2019
Domácí
2:5
Hosté
SK Brná
35*Stach, 71*Jelínek
47*Vokurka, 80*82*Lesniak, 88*Zícha, 90*Kubiska
FK Seko Louny
Rozhodčí:
Šefčík - Sabo, Oborník DS: Dvorský
Diváků:
100

Sestava FK Louny:

Patrovský
Pergl
73*Kubiska
Vokurka
Pospíšil
Kočí
Sulovský
Trup
Suchý J.
Nykl
29*Grund
Zícha
Lesniak
88*Hudec

Reportáž ze zápasu:

SK Brná – FK SEKO Louny 2 : 5 (1 : 0)

Dohrávka v Brné se hrála za úmorného vedra, vysoká teplota činila hráčům obou mužstev velké problémy. My jsme měli během úvodních deseti minut tři obrovské šance, které neproměnit je umění. Kdybychom je proměnili, bylo by po zápase.

Soupeř se postupně zbavil respektu a hrálo se před oběma brankami. Od cca dvacáté minuty šla úroveň a kvalita naší hry hodně dolů. Neběhali jsme, byli nedůrazní a velmi nepřesní. Jak to tak ve fotbale bývá, domácí nás po zásluze potrestali. Jejich stoper nikým neatakován se dostal za středový kruh a odtud, ze vzdálenosti asi třiceti pěti metrů, poslat nevídanou střelu k pravé tyči Patrovského branky. Krásná branka, ale taky naše obrovská chyba. A jejich stoper to samé identicky zopakoval o chvíli později. Tentokrát naštěstí branku těsně minul. Poločas jsme dohráli v křeči.

Ve druhé poločase jsme už po dvou minutách vyrovnali, když se po rohu Vojty Trupa prosadil Petr Vokurka. A pak ještě dalších deset minut to vypadalo, že výsledek otočíme. Ovšem od cca 57. do 65.minuty jsme si zase vybrali oddych, domácí nám opět vstřelili vedoucí gól a měli i další dvě „gólovky“. Závěrečných dvacet minut jsme však divákům v Brné herně a gólově dokázali, proč jsme KP vyhráli s takovým bodovým náskokem. Stačilo k tomu zrychlit pohyb, zpřesnit kombinaci a hrát jako tým. Michal Lesniak,DanZícha vstřelili překrásné góly. A v poslední minutě zápasu účet uzavřela moc pěkná akce dorostenců Honzy Hudce a Honzy Kubisky. Ten posledně jmenovaný pak dorážel míč do sítě.

ZK

 

Video ze zápasu:

Napsat komentář