SK STAP- TRATEC Vilémov – FK Louny

Sulovský
Nykl
53*Grund-88*Pergl

SK STAP- TRATEC Vilémov – FK SEKO Louny 2 : 4 (1 : 2)

Moc jsme chtěli ve Vilémově v posledním utkání sezóny vyhrát a potvrdit na hřišti třetího celku soutěže své dominantní postavení v KP. A také jsme chtěli postup na hřišti oslavit, vedení klubu připravilo krásná postupová trička a vezlo se do Vilémova i šumivé víno.  Jaká by to byla oslava bez vítězství… Domácí nás však v dešti na rychlém terénu už v 8.minutě překvapili rychlým protiútokem do naší špatně postavené obrany a šli do vedení, ale obdržený gól nás správně nabudil, rychle a přesně jsme začali v dalších minutách kombinovat a domácí obranu jsme dokonale rozebírali. Uzdravený Pavel Soukup nejprve přesně zakončil skvělý centr Dana Zíchy a Michal Nykl po dalších patnácti minutách skóre v náš prospěch navýšil přesnou hlavičkou. To si naskočil na výborně zahranou standardku Vojty Trupa. Ovšem do poločasu jsme měli vést minimálně o dva góly. Další výborné akce jsme už nedotáhli.

Vše jsme to napravili ve 2.poločase. Dvě branky vstřelil po moc pěkných akcích Michal Lesniak, ale podle vývoje hry jsme měli přidat góly další, do cca 75. minuty jsme hráli jako tým a výborně. V závěru jsme povolili, domácí snížili a nadále podnikali rychlé protiútoky, které jsme bránili s velkými obtížemi. Poslední minuty už jsme hráli na jistotu a dvoubrankové vedení nepustili.

A po závěrečném hvizdu rozhodčího vypukla naše obrovská radost, hráči se fotili v modrých tričkách s památečným postupovým motivem a do vzduchu létaly špunty z napěněných lahví.

ZK