FK Louny – FK Ostrov

75*Nykl
Zerner

FK SEKO Louny – FK Ostrov     2 : 1   (1 : 1)  PK

Do zápasu jsme šli bez potrestaného Sulovského za jeho vyloučení v Č.Brodě a Vokurky, který odjel na dovolenou a bude chybět ještě další dvě utkání. S těmito hráči jsme ztratili také potřebný důraz ve středu pole. Po poněkud oťukávajícím začátku ze stran obou týmů jsme přežili velkou šanci hostů a naopak vstřelili gól, který Schettlovi nebyl uznán pro předchozí faul. Ovšem hosté dosáhli regulérní branky jako první, opět potrestali naše individuální chyby, když jsme nesmyslně faulovali v rohu hřiště a pak špatně pokryli hlavičkujícího hráče. Naštěstí jsme však rychle vyrovnali, po rychlém protiútoku se před brankou Ostrova umístěnou střelou prosadil Filip Schettl. Měli jsme i další dvě gólové šance.

Ve druhém poločase jsme poněkud přestali být důrazní a dali jsme Ostrovu dostatek prostoru ve středu hřiště. Proto hosté měli opticky více ze hry a také dvě velké šance, kdy dokonce trefili tyč, ale my jsme v závěru mohli vítězství strhnout na svoji stranu. Po dobré kombinaci postupoval Jaroš zprava osamoceně na brankaře Vaněčka, ale místo obstřelu si vybral pro střelu razanci a netrefil branku.

V penaltách nás podržel Kuba Pokorný, když skvěle kryl dva pokusy hostů. Za nás byli úspěšní Suchý,Fiřt,Nykl,Zerner a Jaroš, pokutový kop neproměnil naopak Zícha,

ZK