FC Chomutov – FK Louny

4.kolo DIVIZE B Úterý 03.09. 2019
Domácí
2:0
Hosté
FC Chomutov
64*Kubík, 81* Zeman
FK SEKO Louny
Rozhodčí:
Langmajer-Duda, Štychová DS: Skála
Diváků:
250

Sestava FK Louny:

Pokorný
Kafka
Suchý
Besta
Fiřt
Soukup
66*Matkovič
Trup
65*Nykl
Sulovský
Zerner
66*Jaroš
Zícha
Lesniak
79*Minařík

Reportáž ze zápasu:

FC Chomutov – FK SEKO Louny      2 : 0   /0:0/

Už ve třetím soutěžním utkání venku jsme dokázali sehrát první poločas bez obdrženého gólu a za poměrně velice slušného herního projevu. Soupeři jsme dobrou defenzivní činností nedovolili výrazněji ohrozit naši branku. Domácí útočili stereotypně pomocí dlouhých nákopů na dvoumetrového útočníka Bočka, kterého však velice dobře střežil Suchý. A co přeci jenom prošlo po domácí kombinaci před naši branku, naši obránci společně s brankářem Pokorným vyřešili. Největší nebezpečí od domácích tak hrozilo ze standardních situací, neboť domácí měli v sestavě kromě Bočka ještě další tři velmi vysoké hráče.

Jestliže jsme pozorně a dobře bránili, v útočné fázi jsme dobře nehráli. Nedovedli jsme v mezihře udržet v kombinaci míč, byli jsme pomalí s míčem a velice nepřesní. Měli jsme vysoký počet lehce odevzdaných míčů soupeři.

Po rohu jsme však měli obrovskou příležitost, Petr Fiřt z malého vápna trefil jen břevno.

Poučeni ze špatných vstupů do druhých poločasů jsme tentokrát druhou půli začali soustředěně a bezpečně. Domácí pokračovali v nakopávání míčů a my zase pokračovali v dobrém bránění. A po pěti minutách hry měl stoprocentní šanci Dan Zícha. V pozici „tváří v tvář“ však trefil jen domácího brankaře Švejdu.

Po hodině hry jsme však udělali strašnou chybu v rozehrávce, Kuba Suchý chybu před naší brankovou čarou napravil, rozhodčí však k údivu nás všech z odkopu od branky daroval domácím rohový kop. Naši hráči protestovali a také po jejich nepozornosti domácí z rohu skórovali….

Pak jsme se herně zvedli a většinově se usídlili na polovině domácích. Ovšem malým důrazem v pokutovém území jsme gól vstřelit nedokázali. O výsledku rozhodlo sporné rozhodnutí asistentky rozhodčího, po kterém Chomutov vstřelil druhý gól.

Je třeba zdůraznit, že přes dva sporné góly, jsme o výsledku také rozhodli my. Nejenom neproměněním 2-3 gólových příležitostí, ale také nekvalitní hrou v přechodové a útočné fázi. (ZK)

Video ze zápasu:

Napsat komentář